Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elmúlik ez valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmúlik ez valaha is? (kicsit hosszú a történet. )

Figyelt kérdés
szóval, tavaly nyáron kezdődött ez az egész. barátnőimmel voltam discoba, és ott ismertem meg a srácot(20éves), ott smároltunk, meg táncoltunk, ő is részeg volt meg én is. aztán nem is történt több, így el voltunk. aztán kiderült az ősz elején h egy a baráti társaságunk. rengeteg közös házibuli volt, és hát mi összejöttünk ott. egyéjszakás kalandnak könyveltük el a dolgot. neki volt bnője, nekem pedig barátom. én dobtam a pasit mert nem szerettem. ő viszont még maradt a bnőjénél..aztán szinte minden szombaton volt házibuli, és mi vhogy mindig összegabajodtunk. mondta h ő ezt nem bírja szakít a bnőjével, mert nem akarja átverni. én ekkor megörültem, mert kezdtem beleesni a srácba. szal dobta a csajt, és velem továbbra is csak 7végenként volt... akkor csak szex meg buli volt.. de beszélgettünk is sokat, rengeteg közös van az életükben,és ő megértett engem; még jobban beleestem... aztán ez a kalandozás folytatódott decemberig.. még mindig csak jó barátok voltunk. aztán vhogy elmaradtak a találkozások, nem volt annyi buli. . januárba találkoztunk... azóta nem voltam olyan jó buliba.:D csak hogy akkor közölte h van barátnője. nem is feküdtünk le. hanem csak egy csók volt.de ő azt nem tudja h szerelmes vagyok belé. azóta még 1× találkoztunk. akkor az egész éjjelt végigbeszélgettük. sírtunk nevettünk. :) nagyon jó volt. de a bnőjéről azt mondta (16) h egy divatcsaj akit elvisel, de mégis szereti. én nem valottam be neki h szeretem... de ez így olyan rossz... h engem jó barátjának tart de nem szeret úgy ahogy én őt. szeretnék tenni ellene, h elmondjam neki én mit érzek... de ha egyszer szereti azt a csajt? (én 15 vagyok, és kicsit duci. de eddig senki nem panaszkodott h csúnya lennék:D, a bnője viszont egy modell alkat) azóta voltam már néhány srácal, de mind 1éjszakás volt... mert én őt szeretem... lassan egy éve.. el fog ez múlni valaha is? mit tegyek szerintetek? jövő7végén ha minden igaz együtt bulizunk.... mindenki tanácsát szivesen fogadom!
2010. máj. 19. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, elég jól tolod igy 15 évesen. Grat...:/
2010. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Áhhh. 15 évesen ennyit szexelni! Ez borzasztó!
2010. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesz ennek még böjtje:)

Nem tudom felfogni ezt soha, még akkor sem ha ezt naponta olvasom itt, 15évesen...basszuskulcs akkor velem van a hiba.... engem 14-15 évesen nem érdekelt ilyen szinten ez a sex téma, nekünk még volt gyerek korunk legalább:)

A mostani fiatalok meg kiégnek 20éves korukra...

Lehet le pontozni.. ez szerény véleményem volt csak.

2010. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolod h undorító vagy? Így akarnál kapcsolatot bárkivel is? A pasidat is megcsaltad..

Nem mellesleg csak arra kellettél neki, és még ha össze is jönen veled, közbe más lányokat döngetne..gratula h 15 véesen ennyire elcseszett gondolkodásod van..egy éjszakás kalandok :D ...

2010. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

" azóta voltam már néhány srácal, de mind 1éjszakás volt... mert én őt szeretem... "


Ez igen, te aztán tudod mi a szerelem! Ez így működik, ha szereted, akkor csak 1 éjszakás kalandok jöhetnek szóba?

15 évesen már ekkora ribanc vagy? 18 éves korodban mi lesz veled? Pénzért mikor kezded el csinálni? Gratulálok a gondolkodásodhoz...

2010. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 évesen megkúratod magad mindenkivel, megcsalod a barátod, discoba rázod a p*csád, és van képed itt rinyálni h nem szeret akivel összejársz kefélni 1 éve? húzzálmárel...egy kis ribanc vagy, azért nem kellesz senkinek! Ha nem puccsítanál be minden kan elé, talán emberszámba vennének.
2010. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát kénytelen vagyok csatlakozni az előttem szólókhoz. 15 évesen az embernek otthon kéne ülnie és esti mesét nézni nem rettentő aktív nemi életet élni. El sem merem képzelni hogy mi lesz a színvonal 20 év múlva. Egyébiránt, a kérdésedre válaszolva, el fog múlni igen, de ahhoz nem panaszkodni kell, hogy van barátnője és jaj de rossz neked. Ha annyira szeretnéd a kapcsolatot valld be neki hogy szereted, ha elutasít fogadd el. Én az utóbbit ajánlanám, mivel ha veled csalta a többi barátnőjét, ne hidd hogy téged nem csalna. Szerintem az jobban fájna mint az hogy hanyagolod.
2010. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100 év múlva az ember szűzhártya nélkül jön a világra...minek az ha 6 évesen már szekszelni fog?:D
2010. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az már kellőképp ki lett tárgyalva mennyire nincs erkölcsöd a korodhoz képest. Vagy bármihez képest. Viszont abba aztán tényleg belegondolhatnál, hogy ha ilyen könnyedén odadobod magad egy fiúnak, az soha nem fog téged tisztelni, mindig csak szexre fogsz kelleni neki. Mellesleg őszintén, megcsaltad a barátodat vele, és most azt mondod őt szereted, mégis másokkal fekszel le. Szerintem megérdemled.
2010. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!