Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 6-hónap és 25....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 6-hónap és 25. Napja voltunk együtt. Tegnap szakítottunk. (vasárnap) igazából rengeteget veszekedtünk nem akart már látni, szerintem kiszeretett belőlem. ) első szerelem). Mit csináljak?

Figyelt kérdés
.De folyamatosan én harcoltam érte lány létemre és ezt nem szabad. El kell felejtenem. Hogyan tudnám? Nagyon szeretem. Mit tegyek?
2013. dec. 30. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Ismerős az érzés, az idő segít. Meghasad a szíved, de engedd el, hónapok múlva is emlékezni fogsz rá,de jobb lesz így. Ritka amikor első az igazi életre szóló szerelem.

Ne harcolj tovább érte, nincs értelme, még lángolnia kéne a szerelemnek és tökéletes összhangnak kéne lenni. Ennek meg pont az ellenkezőjét írod, hogy rengeteget veszekedtek fél év elteltével... Nyilvánvaló nincs közös jövőtök

2013. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:

Szerintem először is jól sírd ki magad, hallgass szerelmes dalokat, majd tudatosítsd magadba, hogy jön majd valaki más, aki jobban fog szeretni, és akiért meg fogsz őrülni. Úgy látom, már nem nagyon akarsz küzdeni érte, ami pozitív, hisz így könnyebb lesz elengedni. Nézz filmeket, szervezz közös programot a barátnőiddel, menj el bulizni, ilyesmi. Kitartás:). Ja és kicsit költői, de:

"A nap fele nézek, nagy levegő, nézd mennyi tehén, s milyen kis legelő, már észnél vagyok, és észnél leszek ezután."

2013. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"folyamatosan én harcoltam érte lány létemre"

Megutáltattad magad vele. De igazából mindegy is, ez minden volt csak nem kapcsolat. Neked is fontosabb volt számolni a napokat hogy már mióta van kivel villognod.. Majd rájössz egyszer hogy egy kapcsolat nem erről szól.

2013. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon visszaszeretném őt kapni:(
2013. dec. 31. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!