Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfit mennyire zavarhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfit mennyire zavarhatja, hogy a nő már volt eljegyezve?

Figyelt kérdés

Az exemmel eljegyeztük 2 évvel ezelőtt egymást, de végül nem lett belőle semmi (egyéb problémák miatt) nem meggondolatlanság volt hanem úgy éreztük, hogy itt az ideje, de végül szakítottunk. Most jött el nálam az az idő, hogy ismerkedni akarok ismét férfiakkal, mennyire zavarná egy férfit ha kiderülne már voltam jegyese valakinek?

Mert egy kicsit tartok ettől.



2014. jan. 3. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lényegében semennyire.Addig amíg nem erőlteted a házasság témát.
2014. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A jegyességnek manapság nincs akkora tekintélye mint régen.

Szóval kb. semennyire.

2014. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
szerintem nem lenne szabad hogy zavarja. ennyi erövel az is kéne hogy zavarja ha volt már elötte másik barátod.
2014. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Normális férfit miért zavarna? (komolyan nem értem minek aveziókat gyártani)
2014. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Abszolút nem zavar.

Csak azt nem szeretném ha még házasok és válófélben vannak :)

2014. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Zakathol ***** válasza:
A mostani barátnőm már volt egyszer eljegyezve. Kit érdekel? Már nincs és most velem van. Oh, c'mon...
2014. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Zavarni zavarhatja,mert mindenkit zavar valami,szóval ha olyat fogsz ki akkor azt zavarni fogja.

Engem személy szerint nem érdekelne,mert nagyban teszek a házasságra és hülyeségnek tartom.

Az meg megint hülyeség,hogy "itt az ideje" aztán tessék mi lett a vége.:D

Szóval engem nem érdekelne,hogy voltál eljegyezve.


30F

2014. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret, akkor azért fogja zavarni, mert "használt" vagy.
2014. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem semennyire. Évekkel ezelőtt én is voltam már eljegyezve (kemény egy hónapig tartott a nagy jegyesség, pedig előtte 3 évig együtt voltunk), azóta már a második párkapcsolatomban vagyok, de egyik srácot sem zavarta. Nem is nagyon foglalkoztunk vele, említés szintjén felmerült, hogy ilyenem is volt, aztán ennyi. De ha már itt tartunk, nem is nagyon van hozzá köze a soron következő fiúnak, hogy őelőtte el voltál jegyezve. El lehet neki mesélni persze, de ha ilyenen fennakad valaki, akkor azzal nem is érdemes foglalkozni.


24/l

2014. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha házas is voltál kb. semennyire sem fog zavarni senkit. Egy nem jól sikerült kapcsolat. Mindenkinek van ilyenből több is mire megtalálja az igazit.

Ha gyereked lenne már más a szitu, de így, ha te ezt cikinek tartod ne mondd el, de kb ugyanakkora a súlya, mint bármelyik előző expasidnak aki nem jegyzett el.

2014. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!