Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is érzitek úgy, h mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is érzitek úgy, h mindenki kapcsolatban, házas, eljegyezve. Nektek meg semmi már pár éve?

Figyelt kérdés
úgy érzem, most már nehezebb lesz megtalálni a társam, a munkahelyen mindenki foglalt, kapcsban él. nagy diszkós nem vok, és igazából kevés hely van ismerkedni. az a nagy bulizós sem vok. félek, h egyedül maradok és nem lesz családom. más is érzi így?? néha annyira rám tör ez, de nem nyavalyogni akarok. 25évesCsaj
2012. nov. 10. 18:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Igen. Itt vagyok 22 évesen és még az a lány is, akivel randiztam és úgy tűnt bejövk neki is inkább más fiút keres a facebook-on. Fura, ott vagyok az orra előtt mégsem kellek neki, talán, mert jobb külsejű pasira vágyik, mint a mai lányok 99%-a. Szomorú, hogy ennyire a külsőségek számítanak manapság. Én már ott tartok, hogy egy dugópajtinak is örülnék és kész, de még az sem, pedig mondtk már, hogy helyes vagyok, persze én sem hittem el, hiszen, ha annyira helyes lennék biztos nyomulnának rám a lányok, de nagy ritkán egy tini csaj rám ír, hogy helyes vagyok és ennyi. Olyan lányt, akit keresek jellemre, mert az a lényeg meg sehol sem találok, aki tudna szeretni és én is őt. Szomorú, hogy így öregszünk és semmi, pedig család is jó lenne azért majd.
2012. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
kicsit furcsa, hogy meg most sincs baratod, de nyugi, lesz neked is. en ismerek egy lanyt, aki 22 eves, de meg soha nem volt egy pasival sem. nala is erdekes azert.
2012. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

25 éves korodban még korai ráparázni erre. Főleg azért, mert ennek 2 féle következménye szokott lenni: depressziós leszel, vagy összejössz valami kreténnel.

Egyébként válts munkahelyet, vannak cégek, amik tele vannak egyedülálló huszonéves pasikkal. :)

2012. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
jaja, azért nem öregszünk még, csak az idő telik. más hogyan látja ezt a fő kérdést,érdekel.
2012. nov. 10. 18:09
 5/26 anonim ***** válasza:
Én 26 éves lány vagyok és nekem sincs családom, de nem aggódom hogy nem is lesz...jelenleg párkapcsolatom sincs, évek óta csak pár hónapos himihumi kapcsolataim vannak amik kb semmikre nem jó. Én csak amiatt szoktam aggódni hogy létezik e normális pasi a Földön akire lehet alapozni és lehet vele valamit kezdeni nem pedig egy önző idióta..Nem vagy elkésve, ha 35 lennél azt mondom bőven aggódhatsz, de még fölösleges. Ismerkedj stb..és meg fogod találni. Nem tudom hiszel e az asztrológiában vagy ilyesmi, én ha nagyon nem látom a kiutat el szoktam menni hogy valamit mondjon már hogy mire számíthatok. Teheted te is ezt esetleg, hátha kapsz valami megnyugtató választ.
2012. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
igen érzem én,és rosszérzés én egyedülálló vagyok facebookon is .(.Majd lesz pasid,én támogatlak kérdező
2012. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ugyanebben a cipőben járok. Én sem vagyok az a nagy bulizós de eljárok erre arra 2-3 hetente. Én is dolgozom és az összes lány foglalt már a csapatba. Néhány férfi kollégám van akik egyedülállóak, de azok se mind. Nálam is volt egy lány akivel nagyon elvoltunk szinte már közel voltunk ahhoz hogy összejöjjünk, randink is volt, nem is egy, el is jártam hozzá, de ő inkább a volt párját választotta mégis. Ez van sajnos, igaz én sem vagyok az a szép, de már lassan 1,5 éve nem volt párkapcsolatom, ismerkedni meg nem nagyon tudok mert mindig a foglaltakat fogom ki sajnos. De én nem kesergek el ezen, mert egy az élet megy tovább, nem áll meg, 2. Mindig lesz valaki más.

Én ebbe vagyok.

21/F

2012. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
pasim volt, de épp ez a dühítő,h más már 18 évesen megtalálta, nekem meg még 33 évesen is ezzel kell majd foglalkozni,úgy érzem. egyedülálló pasis cégek??hol??írj már cégnevet:DD
2012. nov. 10. 18:12
 9/26 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, szerintem ha 30évesen kezdek el rágódni ezen, már késő lesz. ezért inkább most gondolkodom el.
2012. nov. 10. 18:15
 10/26 A kérdező kommentje:
az nálam is igaz, h mindig a karmában meg asztro dolgokban gondolkodom, ha vmi nem úgy alakul. csak a fő probléma az, h -nálam is így van-nehéz megbízható pasit találni, akihez vonzódom is.
2012. nov. 10. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!