Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kit valasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sokaknak nem fog tetszeni a tortenetem. A helyzet a kovetkezo: megismerkedtem egy sraccal. Talalkozgattunk, idokozben egymasba szerettunk. Mmad eltelt harom honap es kiderult hogy neki van egy gyermeke, es egy parja. Akivel a tipikus ,,nem vagyunk joban,, szindorma megy persze. Es a ,csak a gyerek miatt vagyok vele egyutt,,. Vagyis ahogyan o fogalmas nincsneek is egyutt, nincs testi kontakt, amolyan kimondatlan fele az egesz. Vagyis nincs kimondva a vege. En ekkora ugy kibuktam, alug tudtam magamhoz terni. Naiv nem vagyok abbol a szmepontbol, hogy sok hasinszoru sztorit hallottam mar, es persze mindenki ezt mondja. De! Tudom es erzem hogy szeret. Amikor csak tud velem van, kepes orakat utazni fel ora egyuttletert ( nem szex, hanem beszelgetes, olelkezes ). Azt is erzem, hogy nem az hajtja,hogy bezsebelje a testi oromoket. Figylemes, es oltarian szerelmes o is. Sosem ereztunk meg ilyet. Nem ecsetelem mert tudom hogy sokan naivnak hisznek, lehet az is vagyok, de az erzelmeim ellen nem tudok mit tenni. A lenyeg ez tart het honapja. Nem igerget, nem mondja hogy elhagyja a csaladjat, a gyereke a legfntosabb , hogy mellette legyen mindig. Meg is ertem. Es nem is szeretnem, hogy elhagyja, tulajdonkepen varom, hogy kiegjen ez a dolog, hogy el tudjam engedni, mert tudom, ez lenne a helyes, de amikor tudod, hogy talalkoztal Vele. Es o is ezt erzi, akkot egyik felnek sem konnyu. De most jott kepbe az exem, akivel kb 8 honapja lett vege a kapcsolatunknak, kozos megegyezessel. Semi oltarian nagy oroblema nem volt,nem csaltuk meg egymast, majd minden flott volt csupan nem tudtam elviselni, hogy harman elunk egy helyen ( en-o-es haverja) . Mindig volt ott harmadik, valamint a folytonos savanyodas ami nem ment, en orokmozgo vagyok o pedig elentetem. Mondtam, ha valtozni tud, siman folytatom. azota atertekelte a dolgokat, es erzem rajta hogy tenyleg probalkozik, jo iranyba halad. Talakoztam vele, megbeszltuk hogy ujrakezdjuk. Onzo szemet vagyok! Szerelmes vagyok masba de ot sem tudom elengedni es tudom hogy egy majd tokeletes pasit kaphatnek aki csak ertem van, egyedulallo es engem imad. Szeretem de ez nem szerelem. Tudom, ha nem lenne a masik akinek a szeretoje vagyok, sokkal konnyebb lenne, mert siman helyretennem az uj kapcsolatot a regivel de igy nem tudom mit tegyek. Titkon remelem egyszer talan enyem lesz a szerelmem, de tudom erre nincs esely csak sok ev mulva. Nagyon szeretjuk egymast de igy hogy tudok szakitani vele? Hogyan vegyem ra magam? Nem tudom ot megcsalni az exemmel aki mai naptol nem ex. Es az exemet sem szeretnem bantani. Kerlek ne szidjatok le. Sosem szerettem meg el senkitol senkit, eletemben eloszor estem ebbe a hibaba. Tobbet nem szeretnek. Es egyaltalab nem erzem jol magam emiatt. Elnezest hogy hosszura nyult. Koszonom a tanacsokat es mindenkinek boldog ujevet! Es elnezest az ekezetekert.

2014. jan. 1. 02:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezt nem fogom elolvasni...válaszd amelyiknek nagyobb a farka.
2014. jan. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Shakerspeare?
2014. jan. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pika pika pikacsut !
2014. jan. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

bocsi a helyesirasert is, kicsit mar KO vagyok almossagugyileg.


elso valaszolo! ez is egy szempont- lehet valakinek- de nem nekem :)

2014. jan. 1. 02:23
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Ne álszenteskedj! Minden csaj szereti a nagy kobrát!
2014. jan. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

neked a szeretet hiányzik nagyon és ezért kapaszkodsz bele minden szalmaszálba

szerintem kerss egy harmadikat aki tényleg veled lesz minden szempotból

2014. jan. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
02:25 koszonom hogy elolvastad a letaniam. es a kulturalt valaszod is. es jo a meglatasod... valoban kuzkodok effele problemakkal. hogyan engedjem el akibe szerelmes vagyok? ezen morfondirozok mar par napja. tudom, csak egy mondat... es megoldodik minden!?
2014. jan. 1. 02:30
 8/10 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Igen, "csak" egy mondat.Nehéz,de tedd meg ezt.Hagyd el a szerelmed,mert van neki egy családja.Értem én,hogy nem akartad,egyáltalán nem ítéllek el érte,de ez Neked is fáj,akkor pedig tényleg muszáj.A szakítás sosem jó,és mindig nehéz,de utána tényleg jobb lesz.

Az exeddel pedig ne törődj,ha nem szereted.Ha nem szeret kijárni bulizni,akkor nem szeret,neked nem ő kell amúgy sem.Pihenj egy kicsit.

2014. jan. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hazugsággal indít az első, kizárja magát
2014. jan. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, itt álljunk meg egy szóra. Ezen az oldalon elsősorban fiatalok osztják az észt, akik szerint mindenki ribi, meg szemét kurafi, aki nem tud dönteni.

Kérem szépen! Miről szól a szerelem? Arról, hogy MEGTALÁLJAM azt, akivel le akarom élni az életemet, aki a gyermekeim apja/anyja lesz. Hogy búbánatos kecskeszarba lehet valakit megtalálni, ha nem keresem? Ha leragadok az első jöttmentnél, aki hajlandó velem szóba állni, és valami félreértelmezett tisztesség címén belekényelmesedek egy langymeleg, semmitérő kapcsolatba? A szerelmet is tanulni kell. Ahhoz, hogy majdani páromnak mindent meg tudjak adni, és ahhoz, hogy őt értékelni tudjam, tapasztalni kell. Ismerkedni, szerelembe esni, csalódni, belehalni, felkelni, újrakezedeni.

Egyébként meg, kérdező, az, hogy sose szerettél el senkitől senkit, az én szememben nem érdem. A szerelem arról szól, hogy megszerzem, aki kell nekem, és megtartom, ha kell nekem. Ha erre nem vagyok képes, az azt jelenti, hogy van valaki, aki (vélhetően) alkalmasabb párja lesz az életben, mint én lennék.

2014. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!