Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogja fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogja fel, hogy vége van?

Figyelt kérdés
Én otthagytam, ő talált más lányt, szinte rögtön. Mégsem hagy békén. Pedig már megmondtam,hogy már nem vagyok kíváncsi a hülyeségeire.Csak azt akarom,hogy hagyjon. De nem....
2014. jan. 3. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert reagálsz rá.
2014. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne irj, ne hívd, facebookon rá se nézz.. majd megunja... ennyi.
2014. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se fogtam fel,hogy vége a barátommal.soha nem is tudom felfogni.
2014. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 PearlDiver ***** válasza:

Nyilván nem elég neki az új csaj, vagy csak alibi és téged akar elfelejteni a segítségével, de nem megy és még nagyon kötődik.

Segít, ha szinte bunkó módon elküldöd, nem kell vele kedvesnek lenni.

Irányítsd át a hívásait vagy tiltsd le, ne kommunikálj vele egyáltalán, még annyit se hogy kopj le hagyj békén. Meg fogja unni, hidd el.

2014. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
úgy érzi, nem kapott meg mindent, amit megérdemelt volna.. Az új csaj csak álca, hogy piszkálja a csőröd, féltékennyé tegyen aztremélve hogy visszamész hozzá.. Benne még nagyon is forr az érzés, és ezért nem tud békén hagyni.. Valószinüleg te vagy az utolsó gondolata elalvás előtt.. Hanyagold, míg tulteszi magát rajtad, és utánna rád sem fog nézni.. :)
2014. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A.R. ***** válasza:
0%
Hát pedig jobban járt, hogy vége lett úgy látom....paréj
2014. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudsz az előzményekről....paréj
2014. jan. 3. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!