Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van belőle! Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van belőle! Miért nem fogja fel h vége?

Figyelt kérdés

A nyár végén összejöttem egy sráccal,akivel ez idáig kb 4 szer találkoztam,a Távkapcs miatt,és a melo meg a suli miatt nem tudtunk találkozni. Műár vagy 2 hónapja nem is találkoztunk,skypon,meg sms-be már többször megirtam neki hennek így nincs értelme és nekem sincs most időm egy kapcsolatra,ugyh hagyjuk az egészet. Látszólag beletörödik,mert vagy nem ír rá semmit,vagy pár nap mulva olyanokat ír h ha nem akarok semmit megmondhatnám.

DE én már többször is mondtam neki,és ok tudom nem jó sms-be meg skípon intázni a szakítást,de ha egyszer nem tudunk találkozni?

Most azt irta h itthon lesz karácsonykor meg szilveszterkor és mintha nem irtam volna meg többször is h nincs ennek értelme kérdezgeti h kinél töltsük az ünnepeket...

Mit csináljak??


2010. dec. 14. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem voltál elég határozott. Szánj rá egy napot,találkozz vele, és mondd el neki amit nekünk is leírtál!
2010. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne reagálj semmire! Ha hív, ne vedd fel, ha más számról hívna és felveszed, amint beleszól nyomd ki! Ha megmondtad neki, hogy nem akarsz tőle semmit akkor semmi félreérthető nincs benne. Ha válaszolsz, addig is kapcsolatban van veled, és ott van neki a remény.
2010. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nem biztos, hogy utána békén fog hagyni. Én is így voltam egy sráccal, NEM akartam bunkó lenni, hogy egyszerűen nem válaszolok. Találkoztunk, és órákig nem fogta fel, hogy nem akarok tőle semmit. Csak elrontotta az egész napomat.
2010. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne írj! Ne válaszolj! Ne vedd fel a telefont!

Töröld a címlistádról. Tiltsd le!

A telefonodon tedd tiltólistára!

Ez az egyetlen számára érthető válasz. Vannak ilyen őrültek.

2010. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
törlés,tiltás,emailre,sms-re és másra se válaszolj!....
2010. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!