Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a korkülönbség amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a korkülönbség amit elítéltek és miért?

Figyelt kérdés
van aki szerint az nem is számít
2014. jan. 3. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
azért 40év...szerinted?
2014. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

de számít.

korosztályokba sorolható szerintem.

egy 14 meg egy 18 éves sok. de egy 15 meg egy 18 éves már nem.

20 felett meg 10 év is elmegy.

2014. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Paulik Áron ***** válasza:

Én azt a korkülönbséget ítélem el, ha a pár érzelmi intelligenciája nincs nagyjából egyenlő szinten, mert ez már kihasználás. Ismerek olyan párt ahol 12 év sem gáz, és olyat is, ahol 5 is sok. általában a lány ne legyen fiatalabb a srác életkorának 80%-ánál, ha meg igen, legyenek hasonló értelmi-érzelmi szinten.

24F, barátnőm 18 és nagyon jól megvagyunk

2014. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
# mi 14-18-asok vagyunk, de megvagyunk :D
2014. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem ítélkezem.


Engem szoktak, csak mert 3 évvel idősebb vagyok a férjemnél... hogy ez milyen már.. meg ez nem megszokott, meg bla bla bla...


Szerintem ha 2 ember szereti egymást, és jól megvannak, akkor nem számít hány év van köztük.


Itt most felnőttek kapcsolatáról beszélek, nem 13 éves kislányról, és mondjuk 18 éves kamasz fiúról.


27/N

2014. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!