Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nagy hülyeségnek tűnik amit írok, de nekem fontos lenne. SZóval a férjemmel 7éve ismerjük egymást, 3 év után szakítottunk 3 hónapig voltunk külön. Ez idő alatt összejöttem egy (30)éves fiúval. Ez nem most történt! És ő szerelmes lett belém, de én nem. És szerintem mivel nagyon szerettem akkor a mostani férjemet. Nagyon szét voltam csúszva és nem az igazi énemet ismerte, és szerette meg. Közben én kibékültem a férjemmel, és finoman szakítottam vele. Ő eléggé meggyűlölt, persze jogosan. Gáz lenne ha írnék neki és bocsánatot kérnék vagy inkább hagyjam?
2014. jan. 3. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Az gáz, hogy még mindig rá gondolsz és fel akarod venni vele a kapcsolatot. Kár hazudnod saját magadnak.
2014. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem érdekel a srác! már azóta nős!!!! Csak nem szeretném, hogy kellemetlenek tűnjön ha találkozunk!
2014. jan. 3. 16:09
 3/7 A kérdező kommentje:
úgy gondolom, hogy tartozok neki ennyivel. hogy tudja hogy nem szórakoztam vele.
2014. jan. 3. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem érdekel <=> úgy gondolod tartozol neki. Ez erős ellentmondás. Most melyik igaz?


Ha nem érdekel, akkor nem számít h mit gondol.


Ha gondolsz rá meg magyarázkodni akarsz neki, akkor érdekel.

2014. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szóval nem szeretem, csak le akarnám zárni
2014. jan. 3. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Az érzéseknek nem lehet parancsolni.Nincs miért bocsánatot kérned,majd megenyhül.Persze becsapottnak érzi magát,meg fogja is még egy ideig,rosszul tud esni az ilyemi az embernek,de majd lecsillapodik az illető.
2014. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hagyd! ezen már nincs mit lezárni
2014. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!