Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegix kérdése:

Szerintetek megbizhato a baratom? Ti megbiznatok benne? Szerintetek szeret? V megcsal? Pls irjatok!

Figyelt kérdés
Hat a baratommal egy idosek vagyunk, 16-16. Hat ev elejen kezdtunk.talalkozgatni, es 2 honapot kuzdott ertem. mivel masik varosba lakik, mindig o jott at es lesetalt a varosunk masik felehez hozzank.. Meg most is en osszesen 2x voltam nala...(egy meccsen, es egy altalanos iskolas rendezvenyen a volt sulijaba) meg nem fekudtunk le. Szuz vagyok, es mondtam, higy meg nem szeretnem. O azt mondta, hogy megerti. Akkor csinaljuk amikor kesz vagyok. Mindig mondja hogy szeret es hianyzom neki. 2 naponta talalkuzunk kb. de van mikor egymas utan.. Szerintetek szeret? Eddig amugy nem volt komoly kapcsolata.. Max 1- 2 het.. De velem mar 2 honapja.Csak o ilyen face celeb szeruseg.. Es minden csaj oda van erte... Minden kepd alatt tobb mint 90 komment.. Es mar neztem szet a facen.. Es irogat egy ket lanynak.. De mikor mondom neki hogy haggyuk.. Meg felkurom az agyat akkor irja hogy o nagyon szerrt.. Meg h ot nem erdekli mas.. Szerintetek mennyire megbizhato? Komizik a lanyok kepe alatt, lajkol minden kepet es irogat nagyon sok lanymak...meg talizgat is veluk? De ha nem szeretne mett lenne velem? V en reagalom tul???
2014. jan. 3. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

aki ezek után azt mondja h szeret, az hazudik... tapasztalatból tudom:/ hagyd a fenébe, jobbat érdemelsz.

17/L

2014. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az ilyen facebookos dolgokat nem kell komolyan venni

ha amúgy minden rendben köztetek, akkor valószínűleg tényleg szeret és megbízhatsz benne

2014. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Face celeb...

Nah itt elkezdett csúszni a kuplungom... :)

2014. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De miért a facebook?


Csak kérdem, hogy aki ott él, az a való életben ért egyáltalán valamihez? Ha apuci/anyuci hirtelen elérhetetlen lenne, megszünne a kapcsolt, akkor ezek az

egyének képesek lennének saját erőből életben maradni

legalább egy hónapig? :)

2014. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!