Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban élő fiatalok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő fiatalok, ti mennyire éltek társasági, kulturális életet a párotokkal?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre így a környezetemben, hogy a legtöbb embernek abból áll a kapcsolat, hogy úgy mondjam a "járás", hogy elmennek egymáshoz, és egyszerűen nem csinálnak semmit, döglenek a tévé előtt, vagy szexelnek (persze ez utóbbi természetesen része a kapcsolatnak, de értitek). És lehet most leteremtetek, nekem még nem volt komoly kapcsolatom, de én nem így képzelem el a dolgot. Szerintem ebbe bele lehet punnyadni, és megunni az egészet...én úgy képzelem el a kapcsolatot, hogy a párommal mindenféle érdekes dolgot csinálnék - nyilván ami mindkettőnket érdekel, összefügg a hobbinkkal, szenvedélyeinkkel. Gondolok itt olyanra, hogy színházba, moziba, kiállításokra, koncertekre járni (persze, amennyire engedi a pénztárca), akár csak sétálni, sokat beszélgetni, beülni egy kávézóba, vagy mondjuk elutazni egy közeli városba, kirándulni, piknikezni. Ez utóbbiak nem kerülnek sok pénzbe, vagy semennyibe sem, jó, azt még megértem ha valaki nagyon rosszul áll anyagilag, nem tud áldozni annyit a kultúrára, de azért szerintem sokan megtehetnék, csak más dolgokra költik a pénzt. Nem mondom, hogy nem jó néha az összebújás és semmit nem csinálás, de komolyan elszomorít és elrettent, mikor látom hogy sokaknak ennyiből áll az egész!

S most azért kérdezlek titeket, mivel én nem tudok a saját tapasztalataimból meríteni, hogy tényleg ez van, és én vagyok idealista? Nálatok hogy van ez? Légyszi, kort is írjatok, ha lehet, inkább a 18-25-ös korosztály érdekel, de amúgy bárki írhat persze.


2014. jan. 3. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Így télen nem nagyon, mert utáljuk a hideget (bár azért egy-egy mozi vagy ilyesmi megesik néha), viszont nyáron igen. Séta, bicaj, beülős hely voltak már (nyár végén jöttünk össze), és sok tervünk van idén tavaszra/nyárra. :)
2014. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt az elején, hogy sok beszélgetés, néha disco, mozi, séta, aztán később szex is. Hát ez van, a hormonok irányítják az embert. Egy idő után már sűrűsödtek a közös programok, egyre többször mozdultunk ki, közös nyaralás is volt, bár attól még a szex nem ritkult.
2014. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez személyiség kérdése.

Ha a kapcsolatban levő felek olyanok,hogy nem szeretnek eljárni, csak otthon a meghitt körben, lustulni meg stb, akkor hadd tegyék ezt.

Ez csak tőlük függ,hogy mit tesznek a kapcsolatukban, miért szomorítana ez el téged?

Ha te olyat szeretnél, hogy mindenhova elmászkáltok,hát úgy alakítsd a sajátod,és kevesebbet törődj másokéval ;)

2014. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, és minden kapcsolatomban törekedtem arra, hogy ne unjuk el magunkat. Voltaképpen a párom a barátom is, talán ezért van az, hogy nem lesz "állott" a kapcsolat. A elsőben még csak kóboroltunk éjszaka az utcákon, aztán egyre messzebb jutottunk: túrázni, strandra, végiglátogattuk az összes közeli várat. Tábortüzeztünk, sátoroztunk a haverokkal. Egy későbbiben kiállításokra járkáltunk, együtt tanultunk, gyerekekre felügyeltünk, együtt főzöcskéztünk, edzettünk. Volt olyan is, hogy egy nap felkerekedtünk, vettünk festéket, és szépen átfestettük a szobát. A mostaniban világjárósat "játszunk", külföldi városokba látogatunk el egy-egy hétre. És van rá pénz, mert szánunk rá. De azért ilyenkor is hagyunk magunknak elég időt az ágyban :)


20-27

2014. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Moszuke ***** válasza:

mi ezért (is) mentünk szét a párommal. én punnyadós, ritkán kimozdulós típus vagyok. akkor is inkább a szabadba megyek. én inkább az összebújás, dumálás, szex.

ő meg ez a menjünk menjünk menjünk.


ember függő.

2014. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogy is! :D

Mindig van valami: közös origami, társasok (most pl. egy japán táblajátékot tanulunk a párommal - ki nem mondom a nevét), nyáron bicajozunk, kirándulunk, utazunk az országba/külföldre, mozizunk, színházba járunk, estélyekre járunk... nekem nem unalmas az életem. :)

2014. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó olvasni hogy vannak kivételek :) Én is valami olyasmit képzelek el, mint a 4-es és a 6-os írta.
2014. jan. 3. 23:03
 8/8 anonim ***** válasza:

mondhatok extrémebbet is:

mi egyszerűen nem tudunk kint együtt lenni, mert lányok vagyunk mindketten... nekünk ott a szoba már 5 hónapja... voltunk moziban, most is 4 napra elmegyünk majd együtt pihizni kicsit, de az emberek előtt csak barátok lehetünk...

szóval min is múlik egy kapcsolat? engem mindez már régóta gondolkoztat... mert nálunk működik, kicsit sem laposodott, és tudom, h még jó ideig nem is fog

2014. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!