Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két csajba vagyok szerelmes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két csajba vagyok szerelmes. K*rvára szenvedek már 2 honapja mert képtelen vagyok választani! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Volt egy csajom akit otthagytam mert sokat veszekedtünk.Ő a belső értékeivel fogott meg, iszonyatosan rendes de kevésbé szép, viszont istenien összepasszoltunk a szexben meg a beszélgetésben.Ő 25 éves.Amíg szakításban voltunk minden nap hiányzott mert szeretem. Közben megismertem egy csajt aki külső és belső tulajdonságaival is megfogott, párszor randiztunk és totál belezúgtam. Ő is iszonyat rendes csaj és kegyetlen szép,külsőre totálisan paff vagyok tőle. Viszont fiatal és néha gondok vannak a kommunikációval. 19 éves én meg 29 vagyok. Szeretem mindkettőt,de tényleg.Mindenki sír hogy nincs "normális" csaj, hát nekem kettőt is sikerült találnom de valahogy nem örülök neki.... Mindkettő feleségnek való fajta.Jelenleg egyikkel sem vagyok együtt és egyiket sem akarom bántani. Valaki írjon valami okosat mert ebbe belehülyülök.....
2014. jan. 4. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd az elsőt, a második nem marad örökre szép.
2014. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én a 19 évest javaslom érvem mellet azt hozom fel hogyaz előzővel bárjó volt veszekedtetekés egyszermár szét is mentetek tehát valami mégse müködött teljesen jól
2014. jan. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok, csak 2 fiúval.. :/

20l

2014. jan. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a 25 évest választanám. Most még belefér a 10 év korkülönbség, de ha együtt maradtok, 30 után már feltűnő lesz szép lassan... és ahogy te is írtad, kommunikációs problémák. Más életszakaszban van, mint te, még fog egy nagyot változni huszonéves korára. Még csak most kezdi a felnőttkort... a másik, hogy egy 19 éves még nagyon fiatal a házassághoz. Egyszerűen azért, mert nem alakult ki még véglegesen a személyisége, lehet, hogy 7-8 évvel kéőbb már teljesen másra vágyik. Persze vannak ellenpéldák, de a válások száma kiemelkedően magas a 18-25 évesek között, szerintem ez jól mutatja, mennyire képlékeny még az ember ebben a korban.
2014. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez kérem az aktuális dicsekvö forum. Remélem tetszett lányok! Jelentkezzetek!
2014. jan. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kinek mondanád hogy hiányozni fogsz. és kinek mondanád hogy könyörgöm ne menj el..
2014. jan. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekem az a meglátásom,hogy a szépség az relatív. A szex fontos,de a legfontosabb a kommunikáció minősége,szintje.

Mind ezt, most elmondom másképpen.

A szépség idővel mulandó (változó)a szex idővel változó majd mulandó. DE a kommunikáció az az ami a legtovább fog fent maradni (adja Isten 120 éves korig is) és bizony amikor már minden a múlté,nem mindegy hogy az az egy ami maradt (kommunikáció,megértés) az milyen és egyáltalán van-e.

Igaz a 19 éves még sokat fejlődhet ("idomítható") de akar is fejlődni? Ez itt a nagy kérdés?

Aztán szerintem, egy férfinél a nő, max. 5 évvel legyen fiatalabb és max. 2 évvel "lehet"idősebb.

(46 éves Férfi.)

2014. jan. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Volt egy csajom akit otthagytam mert sokat veszekedtünk."

Hát békülj ki vele és a felmerülő problémákat emberi hangnemben beszéljétek meg, kössetek kompromisszumokat stb. Itt jegyzem meg, hogy minden veszekedéshez két ember kell, kis idő múlva az új nővel ugyanúgy fogsz veszekedni.

2014. jan. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!