Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan leht ezt orvosolni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leht ezt orvosolni? Magabiztos vagy kiszolgáltatott?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátot,de az baj hogy csak akkor kell ha bizonytalan, kishitű ,szerencsétlen vagyok és kell, hogy érezzem hogy szertenek.

Ha magabiztos vagyok , sikerek érnek, akkor nem kell férfi mert akkor már nem tudok úgy felnézni egy férfira, minek nekem hiszen egyedül is megtudok élni magam is boldogulok.

Tudom hogy nyakatekert gondolat,de vki meg tudná magyarázni hogy miért van?



#magabiztos-kishitű
2014. jan. 4. 16:26
 1/8 C0r3 ***** válasza:
Olyan pasi kell neked akinek 2 oldala van, és alkalmazkodik hozzád xD Bár szerintem csak kihasználnád a csávót, ha lehet így mondani. Addig kell amíg segíthet , aztán meg eldobod a f4szba. Én tuti nem lennék a pasid..
2014. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem tanácsod adj légyszi!! tudom hogy rossz dolog így gondolkodni :(
2014. jan. 4. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne azért kelljen egy pasi, hogy vigyázzon rád, mert te milyen szerencsétlen vagy. Egy társat keress, akire fel tudsz nézni akkor is, ha sikereket érsz el.
2014. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zenon ***** válasza:
Ne haragudj, de te elég "fekete özvegy" típus vagy. az ilyet messze elkerülöm. Nem bántásból, de amit írtál, abból az jön le, hogy valakit kizsigerelj érzelmileg, majd ha nem elég erős, akkor eldobod a csába. De remélem, rosszat feltételezek a gondolataidról. :8
2014. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van, ez egy kicsit borzasztóan hangzik :(

NE bántsatok hanem magyarázzátok meg hogy miért van ez így ??

mi ennek az állapotnak a konkrét neve, hogy utána tudjak nézni a neten

2014. jan. 4. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány...
2014. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zenon ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez valami szindróma. Lehet, hogy nagyon verseny-orientált személyiség vagy. Csak akkor érzed magad biztonságban, ha kihívás elé állítanak, és tudod, hogy számíthatsz arra, hogy valaki megvéd. Nem tudom. Valami ilyesmire gondolok. Ez nem betegség, egyszerűen ilyen a beállítottságod.
2014. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán éretlen vagy még,és nem találtad meg a hozzád illőt.Ezenkívül lelkileg nem vagy elég erős,nincs önbizalmad,nem tudod,mit akarsz az élettől,vagy hogy konkrétan kit szeretnél magad mellé.Ezeket a kérdéseket tisztázd magadban.
2014. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!