Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire hihetek a feleségemne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihetek a feleségemnek, kinek most zárult le 5 hónapos titkolt barátsága egy férfival, és nem történt nemi aktus köztük, mert a pasi impotens volt?

Figyelt kérdés
Lehetőleg komoly válaszokat kérek,nem vicc!

2014. jan. 4. 18:03
1 2
 1/20 Zakathol ***** válasza:
71%

Semennyire. Férj mellett 5 hónapig nem lesz egy faszival titkolt barátsága, ha az közben impotens.

A feleséged jól megtömette magát, csak ezzel akar átba$zni.

2014. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak azért nem történt meg, mert nem állt fel neki, az már nem épp barátság… Amúgy meg attól, hogy nincs behatolás, még ez-az megeshetett… Ez így nálam már 100%ban a megcsalás kategória. És ha egyszer megcsal valaki, akkor már nem tudok többet bizalmat szavazni neki. Én már csak ilyen vaskalapos vagyok. De rajtad áll, hogy neked mi fér bele egy párkapcsolatba.
2014. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudnék megbízni benne, sőt azt sem hinném el, amit az inpotenciáról állít.
2014. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Rib@.c! Ha hiszel neki, máskor is kiteker majd veled.
2014. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Volt feleségként 5 hónapig titkolt barátságom, és nem volt szex, pedig a pasi még csak impotens sem volt.

Ilyenkor nem a szex a lényeg, hanem a törődés, a figyelem, az udvarlás, a bizsergés - amit otthon nem kapunk meg. :( Na ilyenkor jönnek a képbe a titkos barátok, és a szex nem is annyira lényeges ebben az esetben!

2014. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem hiszem ezt el,és mindegy volt e kamaty.Végül is egy sumák dolog,melyben bármi megtörténhetettá K öszi a válaszokat
2014. jan. 4. 18:13
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

Komolyan azt hiszed, hogy ilyenkor a qrás a lényeg????? Itt fentebb leírták neked, hogy mi az ami nincs meg melletted. Kicsit tükörbe is kellene nézni, hogy miért is volt erre szüksége a "feleségednek". De itt inkább írnám azt, hogy a nőneki aki mellett éltél. Mert ha "vele" éltél volna, akkor nem ment volna félre.


Nem tudom, hogy korábban beszéltetek-e erről, s nem mondom, hogy nem hibás ő is, mert ő az akinek volt valakije, de az, hogy eddig jutottál a te hibád is épp annyira mint az övé. Mindenkinek egy élete van, s szüksége arra, hogy jól érezze magát. Veled nem lehetett.

2014. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Tyűha:S:S:S Nemtom,nézd meg a szemeit amikor veled beszél, meg ilyesmi, meg hogy feltűnt -e valami különös a viselkedésén, hogy máshogy szól-e hozzád, érint-e meg; meg hát nemtom, te ismered őt végülis, én a te helyzetedben, kérdező, nemtom, hinnék-e; viszont, hogyha nem lett volna semmi, akkor miért kellett volna titkolózni? Szóval inkább most arra gondolnék, hogy volt ott valami közöttük, mert hogyha csak barátok lettek volna szimplán, akkor előtted is találkozhattak volna, nem csak úgy, hogy nem mondja meg hogy hova megy. És, hogyha meg 5 éven át csinálta ezt veled, hogy közben lelkiismeretfurdalás nélkül.. Meg am sztem nem feltétlenül igaz, ha azt mondják, impotens az illető; és lehet, hogy te csak egy "biztonsági tartalék " voltál neki, akihez mindig tud menni, ha a másik épp nincs kéznél, mert te úgyis a férje vagy. Meg hát szex közben ha nálad feleségeddel működött rendesen; meg ugyanannyi is volt... Hát én am nemtom, de sztem nemnagyon hinnék.:S
2014. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"és nem történt nemi aktus köztük, mert a pasi impotens"


annyira, mint egy ismert sorozatgyilkosban, aki azért nem ölt meg mert épp nem volt nála balta...

2014. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
40 ezer egy hazugságvizsgálat
2014. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!