Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire hihetek a feleségemne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihetek a feleségemnek, kinek most zárult le 5 hónapos titkolt barátsága egy férfival, és nem történt nemi aktus köztük, mert a pasi impotens volt?

Figyelt kérdés
Lehetőleg komoly válaszokat kérek,nem vicc!

2014. jan. 4. 18:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nekem annyit nem ér meg,inkább kételkedem.
2014. jan. 13. 20:10
 12/20 anonim ***** válasza:
De nem lehet h valóban csak barátkoztak? Mert te nem törődtél vele? Miért csal volna meg, ha amúgy szexeltetek? Szexeltetek egyáltalán?
2014. jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Amennyire az en baratnöm hihet nekem, hogy szeretöm kislanya csak fantazialt, amikor megkerdezte mindannyiunk jelenleteben, hogy mikor alszom legközelebb naluk, mert szuper volt tarsasjatekozni!


Ha titkolta, volt ra oka! A masik oldalrol pedig nincs az a ferfi, aki egy hazas nöt 5 honapig füzne, hogy esetleg majd lesz valami.

Ha el akarod hinni, hidd. De jobb, ha elfogadod tenynek es ez alapjan döntöd el, hogy hogyan vagy egyaltalan folytatodik a közös jövö.

2014. jan. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Milyen kedves, szalonba illő kifejezés a félrekú...ra, hogy "titkolt barátság". A barátságot szerintem nem kell titkolni, azért "csak" barátság. Lényegtelen, hogy a szó klasszikus értelmében történt-e közöttük valami "túl a barátságon", mert a tény, hogy valamit elhallgatott, történetesen egy másik férfinál keresett vigaszt,az nálam kimeríti a félrelépés kategóriát. Nem volt őszinte, 5 hónapig szórakozott valakivel, és veled is, amiért képes volt a szemedbe nézni, mintha mi sem történt volna. Személyes meglátásom alapján nagyon nehezen szerezné vissza a bizalmam, ha egyáltalán...
2014. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Sajnos az én bizalmam is elvesztette. Próbálom magam győzködni,talán igaz amit mond. De ott van a de. Egyszerű munkahelyi barátságot nem kellene eltitkolni,közben voltak találkák,kávézgatások+hatalmas telefonszámlák.Nem tudom mit higgyek.
2014. jan. 29. 12:22
 16/20 anonim ***** válasza:
Inkább azon gondolkodj el mi vezette rá, hogy titokban mással beszélt, mit nem kapott meg esetleg tőled. Próbálj beszélni vele erről kérdezd meg mire vágyik. A nők tényleg ilyenek ha nem kapnak törődést dicséretet elpbb utóbb máshol keresik nem biztos, hogy meg akart csalni
2015. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ideje elválni. Büdös r!banc
2015. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szoval akkor ezt ugy kell elkepzelni, hogy a nejed megprobalt volna lefekudni vele de a pasinak nem allt fel. Szerintem nem vokat valtozott volna a helyzet akkor sem ha a pasinak felall es beteszi a nejednek. Szerintem itt az erzelmi hatter a fontosabb mert felrevezetett teged.

Szerintem amit a nejed mondott elhiheted de az nem sokat valtoztat a helyzeten. Ha te el tudod fogadni, hogy a nejed idonkent le akar massal fekudni akkor tedd tul magad rajta es beszeljetek meg. Ha viszont nem tudod elfelejteni akkor inkabb valjatok el.

2015. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: ilyen mégis hogy lehetne elfogadni? Nem te normális...
2015. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A helyzettől függ. Van amikor kompromisszumot kell kötni. Meg kell nézni, hogy melyik döntés hozza a legjobb megoldást. Van amikor el kell fogadni a helyzetet és meg kell beszélni a dolgokat.
2015. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!