Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történik velem, mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem, mit csináljak? SEGÍTSÉÉÉG!

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a barátommal lassan 2 éve. 3 hónapja együtt lakunk. Amióta együtt lakunk kicsit ellaposodott a kapcsolatunk, sokszor veszekszünk mert nm segít a házimunkában ha megkérem valamire vagy nem csinálja meg vagy csak napok múlva, vagy nem várom meg és megcsinálom helyette. A lakás az én tulajdonom nem albérlet. Amikor itthon van a számytógép előtt ül, fején a fejhallgató se lát se hall, már próbáltam javítani a dolgon azzal hogy rámásztam miközben gépezett de azt mondta hagyjam h befejezze a játékot majd utána lesz szex. A játék után meg azt mondta túl fáradt és elaludt. Szóval ez megy állandóan, néha le tudok vele ülni megbeszélni a dolgokat megígéri hogy megváltozik 2-3 napig normalizálódik de utána kezdődik minden elölről.

Közben megismerkedtem egy férfival, már régebb óta ismerem de mostanában sokat beszélgetünk és nekem mindig is nagyon tetszett. El akar vinni randizni. Én tudom hogy úgyis szex lenne csak belőle mert ő idősebb és már elvált csak hiányzik neki a friss hús. Benne lennék a dologban mert nagyon vonzódtam mindig is hozzá, amikor beszélgetünk nem tudok másra gondoolni nagyon izgatja a fantáziám. Ez már régóta így megy mostanra eljutottam odáig h talán belemegyek a kalandba és akkor el tudom felejteni és nem leszek ennyire megőrülve érte, ha megtudom milyen vele. Nem áltatom magam úgyse leszünk együtt soha de nem is akarom, csak iszonyúan kívánom. Nem akarom elhagyni a barátom adni akarok magunknak még egy esélyt és szeretem is őt nem tombol a szerelem de szeretem, kötődök hozzá. Szörnyű ez az érzés megzabál belülről, viszont azt is tudom hogy nem korrekt mással lefeküdni amíg vele vagyok. Még talán ha a másik férfi akarna komolyat akkor talán, de ez ki van zárva. Mit csináljak? Azt ne mondjátok h felejtsem el mert ezt próbálom már nagyon rég de nem megy! 22/L



2014. jan. 4. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd válasz út elé a barátodat határozottan!Legyél következetes, azaz ha már pedig nem változik ez az életmódja,akkor elköltözhet tőled s akkor majd elgondolkozik,s tedd kilátásba azt is hogy szakítani fogsz vele, ez reméljük észhez térítheti, ha pedig nem változik, akkor vess véget ennek, így sok értelme nincs az egésznek. A másik palival csak ezek után randizz ha akarsz, de ne add oda magad könnyen mert utána csak ki fog használni. :)
2014. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha képes vagy megcsalni, nem szereted igazán. Innentől nincs miről beszélni, ő elcseszi a dolgokat, benned meg nincs annyi bátorság és határozottság, hogy szakíts vele.


Ez a megcsalás (már ha megteszed), nem egy kis hiba lenne és ez már nem olyan, hogy hibázhat az ember, mivel ezt te is akarod már az illetővel, mint írtad, meg vagy őrülve érte...ha van barátod és másért vagy megőrülve, nincs értelme folytatni a kapcsolatodat.


De ez csak az én véleményem.

2014. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó, én akkor nem mondom, hogy felejtsd el, de akkor lássuk a jövődet: benne vagy egy jelenleg rossz kapcsolatban, a másikkal elmész, meglesz a szex, nagyon megbánod, tepersz a másiknál továbbra is, de ugyanígy marad, kiderül, elhagy, és a padlóra kerülsz. Például.

Szerintem koncentrálj a barátodra, ennyi a lényeg, tisztázd vele, hogy ez Neked nem jó, és tegyen valamit a kapcsolatotokért. Másként nem fog működni a történet, a többi pedig rajtad múlik. Az is, hogy elhagyod a barátod, és az is, a másikkal mi legyen :) Ez nem nagy segítség, de ebben a helyzetben tanácsot nehéz adni Neked.

2014. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd le az internetet. Komolyan.
2014. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
az együttélés óta azért laposodhatott a kapcsolatotok mert már nincs annyi izgalom, megszoktátok hogy mindig ugyan az a menetrend. Egyszerűen el kellene mennetek valahová pl: erdőbe, buliba... valami olyan helyre ahol régen sokat voltatok de már nem! Veszekedni normális, minden családban előfordul. DE úgy lehet, hogy úgy sikerülne rábeszélni a dologra, hogy nem unalmasan dolgoztok! Maximumra a hangerőt és ne úgy csináljátok hogy az egyik ezt a másik meg amazt csinálja hanem csináljátok együtt pl: közös mosogatás... romantikus is lehet mert mögéd állhat és együtt csináljátok mégis romantikus és később bármi kisülhet belőle :)a másik.. tombolva bulizva takarítotok... pl mosogatás közben kitolhatnál úgy vele hogy amikor odamegy a fejébe vagy a kezére kened a habot röhögve... ez még egy aranyos habcsatát is szülhet :D ülj le játssz vele, biztos izgatóbb leszel számára... főleg ha aranyosan bénázol :) kérd meg hogy vegye le a fülalgatót és halhassatok együtt zenét! még karaoke is lehet belőle ami vicces ha csak elkezdesz énekelni :) a másik férfival addig ne feküdj le ameddig a másik kapcsolatod nem tisztázódik. De ha nagyon nem bírod már nélküle akkor legyél nagyon óvatos! Remélem segítettem! :)
2014. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez tipikus csaj gondolkodás..ahelyett, hogy rendeznéd a gondot pl azzal h megbeszélitek a barátoddal, ahelyett tervezed h félrekamatyolsz, gratulálok.
2014. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hamburgerre vágyom!
2014. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

No, akkor hadd mondjam el, hogy az előttem szólókkal ellentétben én hogy látom a dolgokat.

A barátod már nem szeret. Amiket leírtál, abból egyértelműen ez jön le.

Ami az idősebb pasit illeti, én egy percig sem haboznék a helyedben. Ez a te életed, itt nincs helye holmi félremagyarázott hűségnek. Ha nem szeretnek, nem megcsalás az, ha mástól kapod meg. Ha megteszed, valószínűleg egy ideig bántani fog a lelkiismeret, de ÖRÖKKÉ fogod bánni, ha kihagyod ezt a lehetőséget.

2014. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!