Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én azt gondolom, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én azt gondolom, hogy csak a gyenge férfiak szeretik a gyenge nőket. Itt nem a fizikai erőre gondolok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem a magabiztos,felnőtt férfias férfiaknak az erős,kialakult személyiségű,önálló,nőies nőkre kellene bukniuk(mindenféle feminista vonás nélkül).hogy Lehet hogy Mégis a kis buta,elkényeztetett,unalmas,penészvirágok kellenek nekik? Önálló gondolat,vélemény,stìlus,kultùra,személyiség,hobbi nélküli kis borzalmak.a mai fiatal lányok egyszerűen unalmasak Szerintem.az igazi férfiaknak kellene keresniük a szellemi kihìvást,és nem megelégedni a csinos külsővel.
2014. jan. 4. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem éppen. Szerintem így ki tudják egészíteni egymást, ez jó dolog.
2014. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ott a probléma, hogy "mindenféle feminista vonás nélkül". Ennyi erővel lehetnénk b*zik.
2014. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Galaxis. ***** válasza:
Szerintem nincs ez kategorizálva! Mindenki a neki megfelelő kapcsolatban van vagy lesz. (ha nem akkor meg változtasson)
2014. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem, mert a magabiztos, erős férfiak között vannak, akik szeretnek másokon uralkodni, és egy önálló nőn nehezebb, mint egy gyengén.

Ugyanúgy mint pl. sok olyan párt is látni, ahol a nő hordja a nadrágot, magabiztos, erős, mindenben ő dönt, a férfi pedig kis tutyimutyi.

És van természetesen "erős-erős" és "gyenge-gyenge" pár is, valószínűleg, mert ők meg a hasonlóval érzik magukat jól.

2014. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szerintem úgyis működhet egy kapcsolat, ha különböznek valamilyen szinten. Azt majd ők eldöntik mi a jó nekik.
2014. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyetértek.
2014. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A feminista vonást,a negatìv,eltúlzott feminizmusra értettem.tehát az alapvető női jogok természetesen járnak.
2014. jan. 4. 18:22
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindig, mindenhol vannak kivételek. De alapjáraton egyetértek. Miért? Így könnyebb, nem kell megizzadni értük.
2014. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

de te nem vagy sem erős, sem magabiztos :DDD

aki kiír ilyen kérdést azt simán összeroppantja egy férfi D:

2014. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, magában mindenki erősnek hiszi magát. Miben nyilvánul meg az "erősséged"?
2014. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!