Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most miért sértődött meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért sértődött meg?

Figyelt kérdés

Most értem haza egy randiról... és hát 1 órája kezdtük, de hamar vége lett és elrohant a partner, mert nem akartam neki fagyit venni az Árkádban. Azt mondtam, hogy már tél van, ilyenkor nem illik fagyizni és amúgy sem terveztem költeni rá. Erre ott hagyott, hogy szemét vagyok.


Most mi van? Visszahódíthatom valahogy?


A kérdés komoly.



2014. jan. 4. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Kövér a csaj?
2014. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem "illik" fagyizni?! Én is otthagytalak volna :D
2014. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hány éves ? ha nem múlt el 13 akkor megértem :D
2014. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen úgy látszik, hogy csak az anyagiakra hajt, főleg ha kényeztetik. Hagyd a francba, biztos találsz jobbat is egy ilyen elkényeztetett fruskánál! Bocs, ha ezt írom, de így van!
2014. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szerintem is hagyd, ne hódítsd vissza.
2014. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kövér, csak 95!
2014. jan. 4. 19:42
 7/8 A kérdező kommentje:
Van rajta mit fogni, tudod!
2014. jan. 4. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel annyit üzentél neki hogy neked annyira sem fontos, hogy egy szros 500 ft-t költs rá. Női logika tudod :)
2014. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!