Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődött meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg a barátom? Tényleg én lennék az önző, vagy szimplán ő gyerekes?

Figyelt kérdés
Csináltam neki reggelit (én nem reggeliztem), aztán nekiálltunk süteményt sütni, dél körül lettünk kész, addig ő csinált szendvicseket, ő megevett 2-t vagy 3-at, én pedig egyet. Aztán elmentünk vásárolni, ott ő megint éhes lett, így vett magának egy nagy tál kínait. Én is éhes voltam, de nem volt nálam pénz, amit ettem volna meg túl drága lett volna (kínait nem szeretek enni, bizonyos okok miatt), kérdezte hogy biztos nem eszek-e vagy az övéből, de mondtam hogy nem, végülis kibírom. Estére végeztünk, én még hazamentem pénzért, addig megkértem hogy vegyen nekem egy hamburgert. Megvette, oda akartam adni a pénzt, de mondta hogy hagyjam. Elkezdek enni, már majd kilyukadt a hasam, aztán ő is elkezdi nyitogatni a száját felém, hogy ő is kér. Adtam neki, de hát -nem vicc- majd kiharapta az egésznek az 1/3-át. Na mondom mindegy, ennék tovább, aztán látom hogy már megint tátog felém, hogy még kér, aztán már szóltam, hogy "bocsi, de megehetném nyugodtan a hambim?" Erre meg megsértődik, hogy milyen önző dög vagyok, nem adok neki, pedig ő fizette... Úgy hogy alig ettem egész nap, még oda is adtam volna a kaja árát, erre megsértődik... Persze már túl vagyunk ezen, de most mit kellett volna csinálnom ebben a helyzetben?
2013. dec. 24. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
dobd ki
2013. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
A barátod egy zabagép.Ennyi.Sajnos valakinek fontosabb a kaja mint a bnője.
2013. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És én ezekből mind kimaradtam. :/
2013. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 zotanbro ***** válasza:
a baratod a hulye
2013. dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

semmit: ő nem tudta ,hogy k. éhes vagy

te meg nem világosítottad fel mi a helyzet

1-1

2013. dec. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

már a kínaiba kellett volna mondanod neki, hogy adjon pénzt, mert nemtom mit akarsz venni. Nem lett volna ciki...

Milyen tahó srácok vannak :D Én eddig még sosem hagytam, hogy egy csaj fizessen ha elmentünk valahova... Még a lány osztálytársaim is mindig én hívtam meg a pizzára :)

Szerintem ez alapvető, hogy ha egy csajjal elmész valahova, a pasi fizet! Nincs de meg anyagiasság, meg feminizmus, meg nem tudom mi... A FÉRFI fizet!!! 20/f

2013. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudta ő hogy éhes vagyok, már látta rajtam a kínaiban is csak én meg az ő arcán láttam hogy sokalná most azt amit én ettem volna... így mondtam hogy hagyja csak, kibírom. Aztán már úgy mondtam neki hogy vegyen már nekem egy hambit, megadom az árát de éhenhalok nélküle
2013. dec. 24. 19:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

gyerekes

és erről szoktasd le hogy megeszi a kajád

Tökmindegy ki fizette

2013. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés: a barátod gyerekes. Ha téged szeretne, nem pedig önmagát melletted, egészen máshogyan viselkedne. Akkor te lennél az első, nem a hasa.
2013. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Magadra vess, ha magadnak nem csináltál reggelit, sütés és vásárlás közben sem gondoskodtál magadról, a KÍNÁLÁSRA is nemet mondtál, hogy tüntetően éhezhess, és nem döntöttél úgy, hogy akkor veszel magadnak saját hamburgert, ha annyira sajnálja a pénzét.
2013. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!