Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés

Barátom kért, hogy a kamerában mutassam magam fehérneműben. Én nem mondtam,hogy nem de mivel alig kezdtük el a beszélgetést kicsit akartam oldódni, és viccelődni a témával kapcsolatban, aztán mutatom. De látta, hogy mutatom azonnal, felmérgelődött és kilépett.

Jogosan szerintetek? 17L


2013. aug. 12. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem. Ha valamit te nem akarsz akkor nem kell teljesíteni. Ez az egész most arra ment ki, hogy utána egy jól kiverje magának.


17/L

2013. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi? Most mutattad vagy nem ? Akartad vagy nem ?
2013. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
máskor is szoktunk így, de előtte hülyülünk és feloldódok kicsit, akkor könnyebben megy. De rögtön akarta. Akkor nem jogos? Most is haragszik..
2013. aug. 12. 10:44
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a szitut..mutattad vagy nem?
2013. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol vele? Ne akkor legyél neki jó ha megmutatod neki magadat. Ha tényleg szeretne simán elfogadná, hogy nem volt hozzá kedved. Te vagy az idióta hogy egyáltalán érdekel egy ilyen mint ez.


1. voltam


17/L

2013. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem értem még mindig. :DD
2013. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az egésznek a lényegét nem vágom.:D
2013. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ahogy elkezdődött, ő kérte. Én mondtam, hogy oké, és viccelődni próbáltam azzal kapcsolatban. Majd mind kérte, hogy mutassam már, és mikor látta, hogy nem, kilépett.
2013. aug. 12. 10:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Sztem nem sértődött meg.. csak szimplán bunkó.. de nem ismerem, nem tudom h mi volt.......
2013. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
azon húzta fel magát, hogy nem mutattam rögtön, ahogy kérte, hanem próbáltam még beszélgetni a témáról, aztán ha oldódok mutattam volna. De mielőtt ezt megvárta volna, csak követelte, és nem kapta meg rögtön, megsértődött.
2013. aug. 12. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!