Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit készítsek reggelire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit készítsek reggelire a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Nem sokára együtt fogunk aludni,és szeretném ágyba reggelivel ébreszteni. Ötletek? Lányok,ti mit tudnátok elképzelni,mit ennétek szivesen,és milyen kiszolgálásban?
2014. jan. 4. 22:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
27%
Süsd ki az ondódat :)
2014. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
hogy lehet ilyen fa. szságot kérdezni? honnan tudjuk mit szeret?
2014. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Hát...:)

Engem a barátom a múltkor szalonnás rántottával költött(tudta, hogy nagyon szeretem, és egyszerű is meg gyors is egyben), és 3 szál piros rózsával:)

Hajrá!:D

2014. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

de mondjuk a kakaó, meg a tea is jó ötlet, hogy legyen, dupla adagot készíts, mert tuti együtt fogjátok elfogyasztani.

A palacsinta macéránsabb, azt épp azért nem ajánlom, és hoszabb idő, de a meleg szendvics, vagy sima szendvics is megteszi:)

2014. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Pretty_Fighter ***** válasza:
Én nem tudom,de milyen kis aranyos vagy!:D
2014. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak,akik normális választ adtak,nekik ment is a zöld:) A többiek meg hát....magatokat minősítitek.
2014. jan. 4. 23:01
 17/26 anonim ***** válasza:

Én pirítós kenyeret ennék jó sok foghagymával:DD

Am a rántotta jó ötlet, a bögre kakaó is. Vagy csirkemell kisütve kukoricapehelybe :D

2014. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit szeret reggelire enni: édeset vagy sósat? Édesnek lehet péksütemény, esetleg nutellás kenyér, sósnak szendvics, esetleg rántotta, tükörtojás, pirítós. Innivalónak tejes kávé, kakaó, tea, gyümölcslé. Neked kell annyira ismerned, hogy tudd, mit eszik reggelente, de ha ágyba viszed a reggelit, első alkalommal 100%, hogy nem lősz mellé, mert tetszeni fog neki.
2014. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mennyire tudsz sütni-főzni?:)
2014. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
gofri csokipudinggal és tejszínhabbal, bundás kenyér, mézes tejecske, és reggeli utáni szex :D
2014. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!