Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek para kimenni Németországba egy pasihoz 3-4 napra, akit még csak kétszer láttam életemben?

Figyelt kérdés
A helyzet: szilveszterkor megismertem egy német srácot, aki csak pár napra jött ide egy barátjához. Teljesen véletlenül egy házibuliban töltöttük a szilvesztert és megtetszettem neki. Elhívott randizni, de én nem értem rá az alatt az idő alatt, ameddig ő tervezett maradni. Majd megkérdezte, hogy ha megoldja, hogy még egy napot maradhasson itt, akkor elmegyek-e vele randizni. Végül elmentem a +1. napon vele randizni és igazán jól sikerült. Végül hazakísért, megcsókolt, de több nem történt. Majd ma egy barátom említette, hogy megy Németországba és pont útba esik neki a város, ahol a fent említett srác lakik és mivel a randin mondta, hogy szívesen látna, mondtam neki, hogy véletlenül akadt egy fuvarom No-ba. Aztán lezsíroztuk és jövő héten megyek is hozzá pár napra. Szerintetek ez gáz? Mármint nyilván nála fogok lakni, nyilván majd szexelni is akar... De mi van, ha pl. rádöbbenünk, hogy nem is jó együtt? És még egy kérdés: ha esetleg minden jól alakul most, szerintetek reális egy távkapcsolat? (én 23 éves vagyok és egyetemista, ő 27 és phd hallgató) A randin többször említette, hogy az egyetem után Németországba kéne mennem, mert jobban keresnék, meg ott kéne férjhez mennem. De én nem tudom, hogy ez most mennyire komoly a részéről... Vagy esetleg ez csak a mézesmadzag, hogy könnyebben megkapjon. Mit gondoltok erről az egészről?

2014. jan. 5. 01:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elmennék, mert yolo.:) Ha kellően tetszene, elérném hogy belém szeressen, de a távkapcsolat az tuti marad ameddig egyetemen vagy.. meddig tanulsz még? És mire végzel, sok minden történhet, szóval hosszútávra butaság tervezni.. de menj el és érezd jól magad vele, majd lesz ami lesz, a sors eldönti.
2014. jan. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen az. Nő vagy nem kéne egy félismeretlen pasi után szaladgálnod akkor sem ha itthon lakna.
2014. jan. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mézesmazdag, de menj ki, ő megkapja szexet, te is talán jól érzed magad, aztán majd alakul tovább. Vagy nem mész ki.
2014. jan. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
még másfél évem van az egyetemből.
2014. jan. 5. 01:48
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát én tuti nem mennék.

Egy randi után nem lehet róla még olyan sokat megtudni.

Mi van ha egy gyökér?

És egy nap után sikítófrászt kapnál tőle?


Meg ahogy mondod szexelned kellene vele, ha akarsz ha nem...

Bármikor,hiszen nála laksz.


Ő nem jön máskor Budapestre?


Ha bármi balul sül el tudnál kint máshova menni mondjuk első éjjel?

2014. jan. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát nem, nem tudnék máshova menni. Maximum egy hotelba :) Vagy felülnék az első vonatra, vagy repülőre hazafelé :)
2014. jan. 5. 01:51
 7/16 Missi_Key ***** válasza:
menj, csak ki ne derüljön hogy strici, és csak áldozatot keresett :D
2014. jan. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
olcsó ingyenlotyó vagy neki aki házhoz is jön :)))
2014. jan. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nos.2x lattad de 3-4 napot vele lennel.magyarul ugy is meg kur...ez egyenlonazzal h milyen olcso vagy...nem mennenk ki nemetbe....
2014. jan. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jó persze, nyilván akar majd szexelni... De melyik férfi nem akar? Vagy ha ő jönne ide, akkor is akarna szexelni... Előbb utóbb úgyis ez a vége.. Ha jó lesz, akkor meg nem bánom.
2014. jan. 5. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!