Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Még mindig szeretem az exemet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A volt barátommal 4 hónapja szakítottunk, azóta ugyanúgy szoktunk beszélni, meg néha találkozni is. Voltak hosszab idők(pl. max 2 hét),amíg egyáltalán nem tartottuk a kapcsolatot, de utána mindig valamelyikőnk felkereste a másikat.

Az utóbbi időben nagyon eltávolodtunk egymástól,mert mondtam neki,hogy ne keressen, mert nekem ez így nem megy ez a Se veled, se nélküled kapcsolat így meg akartam vele szakítani minden kapcsolatot,abban a reményben hogy majd könnyebb lesz elfelejteni.

De nem lett könnyebb. 2 hétig nem beszéltünk, ezalatt az idő alatt állandóan rá gondoltam, majd pont a 14. napon találkoztunk egy szórakozóhelyen, ahol összemelegedtünk.

Azóta megint beszélünk, bár ritkábban mint ezelőtt.


Mit tegyek? Én még szeretem, rájöttem,hogy nem megy az hogy nem tudok róla semmit:(

Ő látszólag beletörődött ebbe a helyzetbe már, elvan nélkülem is...

Azt tudni kell hogy közel 5 évig voltunk együtt, én 21 ő 22 éves...:)

Elmondása szerint már nem szeret,csak nagyon vonzódik irántam, és ő szerelemre vágyna,amit nem tudok megadni neki és nagyon fáj :(

Kérlek segítsetek, mit csináljak???

Felejtsem el vagy próbáljam meg visszaszerezni?

Lenne értelme szerintetek ha véletlen újra összejönnénk??


2014. jan. 5. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
kidobott, őt nem érdekled. szakítsd meg a kapcsolatot.
2014. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor a legnehezebb túl lenni a másikon,ha tartjátok a kapcsolatot szakítás után.Hidd el nekem,én is ugyanígy jártam.Nálunk is ugyanez volt,vagy én kerestem őt,vagy ő engem,pedig mindenki óvva intett attól,hogy tartsuk a kapcsolatot.És igazuk is lett...Tudom,hogy nehéz,hogy fáj,de a szakaítás nem véletlenül történt meg,és abból sok jó nem szokott származni,ha volt baráttal felmelegíted a kapcsolatot.Főleg úgy,hogy ő próbál továbblépni.Próbálj meg te is. Nem lenne értelme annak,ha újra összejönnétek...
2014. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja,és ha nem szeret,azzal sajnos nem tudsz mit kezdeni.5 év hosszú idő,ragaszkodás és kötődés van köztetek,ez nyilvánvaló,de ezt ne téveszd össze a valódi érzelmekkel.
2014. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanebbe a se veled se nélküled kapcsolatban voltam a baràtommal, mi is hosszu ideig, majdnem 4 évig voltunk együtt. Ugyanez volt a helyzet hogy azt mondta màr nem szerelmes csak vonzódik..ebből meg persze hatalmas vitàk. Nagyon sokszor megpròbàltuk es nem ment :(

Èn is szeretem még nagyon és tartom vele neten a kapcsolatot de egyre tàvolodunk..sajnos nincs mit tenni , ha nem megy hàt nem megy. Megprobàlhatod vele újra ha ő is benne van, hàtha..

sajnàllak tényleg és àtérzem a helyzeted :(

22/L

2014. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!