Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen a csajon nem ismerem ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen a csajon nem ismerem ki magam? (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
A multkkor egy bulinal smaroltam egy csajal aki azt mondta h ne vegyem filgyelembe azt a csokot mert o reszeg,es koztunk nem lesz semmi komoly!A tegnap ismet smaroltun es olyan szenvedelyesen csokolt es olyan szepeket irt nekem!!nem tudom most vegul is mit akar!szerintetek mit akar??szerelmes??vagy ki van ehezve ??

2014. jan. 5. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megint részeg volt? :)


Szerintem bejössz neki. Ha ő is neked, akkor hajrá, kezdeményezz ;)

2014. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar semmit, csak éretlen és szórakozik. Ne nagyon törődj vele, mert a végén még te jössz ki szarul a dologból. :)
2014. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dugd meg és majd jelentkezik ha akar többet.
2014. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kora ? Szerintem is csak szórakozik :D
2014. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát haver, nekem nagy pofára esés lett a vége ugyan ilyen szituval. De a körülmények ismerete nélkül, nem mondom, hogy ne próbálkozz be nála. Hátha neked sikered lesz. Hajrá.
2014. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18 eves
2014. jan. 5. 14:25
 7/8 A kérdező kommentje:
kosz ;)
2014. jan. 5. 14:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak hülyít. Tégy úgy, mintha nem érdekelne.
2014. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!