Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még rajtunk kívűl más pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtunk kívűl más pár is így, hogy csak ritkán vannak együtt és minden rendben?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt, 6 éve együtt élünk, 3 éve neveljük első gyermekünket, 0.5 éve vagyunk házasok.

Soha nem voltunk nagy étvágyúak. Kezdetben is heti 2-3 volt, mondjuk akkor még koleszos voltam:D De nyaranta se volt minden nap. Aztán, mikor összeköltöztünk, kábé ez maradt így. Mikor terhes lettem, akkor féltünk, nem nagyon voltunk együtt. Aztán sokáig nem akartam vagyis nem hiányzott kislányunk születése után. Aztán egyre kevesebbszer voltunk együtt. Heti egy, aztán ma már ott tartunk, hogy néha van, hogy havi egy. Közben szeretjük egymást, nincs semmi bajunk egymással, minden szép és jó.

Még jó, hogy ilyen termékenyek vagyunk, mert kislányunk is úgy jött össze, hogy kétszer voltunk együtt abban a hónaban, majdnem két egymást követő napon. Más különben nem tudom, hogy hoztuk volna össze. (Aztán a második terhességemnél csak egyszer voltunk együtt, de azzal elvetéltem) és most megint terhes vagyok és megint csak egyszer voltunk együtt:D Ezt csak így zárójelbe.

Mások is vannak így, vagy szerintetek ez normális? Nekünk így jó, de ti mit gondoltok?


2014. jan. 5. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hidd el semmi rosszindulat nincs bennem és véletlenül sem szeretnék negatívkodni, de biztos, hogy minden rendben? Úgy értem erről beszéltetek? Mert lehet neked ez így oké, ő viszont nem meri mondani, abból pedig lehetnek problémák.. Szerintem, ha mindkettőtöknek elég ez így, akkor nincs ezzel gond..:) Vigyázzatok a gyerkőcökre és legyetek nagyon boldogok..:)
2014. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ó nálunk semmi sem tabu, mindig mindent megbeszélünk. Milliószor kérdeztem már tőle, és azt mondja, hogy ha szeretne valamit, azt jelzi.
2014. jan. 5. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes. Biztos jó, ha nektek jó, de ne csavarodj be, fiatal tyúk lehetsz még, kell a dopamin a ráncmentes bőrnek. Tessék visszaszokni.
2014. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!