Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben az első randin (bővebben alább)?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel neten ismerkedtünk meg kb. 2 évvel ezelőtt. El is kezdtünk akkor beszélgetni, de valami miatt nem jött össze a találkozás, viszont nem váltunk el haraggal. Pár hete újra elkezdtünk beszélgetni és 5 nap múlva fogunk találkozni, addig nem jó egyikünknek sem. Nagyon szimaptikus nekem, és én is az vagyok neki szerintem, mert több olyan kijelentést is tett, amiből erre lehet következtetni, meg arra is, hogy lehet valami a dologból. Ez így tiszta sor, viszont én biztosra akarok menni, ezért nem tudom, hogy mit csináljak: A soron következő talin mondjam meg neki, hogy mit érzek iránta vagy pedig várjak? Ti mit tennétek a helyemben?

#első randi #pár év szünet
2014. jan. 5. 17:02
 1/4 anonim válasza:
Hát nemtudom hogy milyen érzéseket érezhetsz a neten keresztül. De légy önmagad és persze tudasd a lánnyal hogy mitérzel ha érzel valamit.
2014. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne támadd le rögtön, hogy odáig vagy érte. A randi végén már látod, hogy mégis mennyire illetek össze, illetve a lánynak mi a benyomása, látni fogod, hogy érdekled-e vagy sem és ha úgy érzed ő is benne lenne a kapcsolatban, beszéld meg vele, hogy részedről már kialakulóban vannak bizonyos érzelmek.
2014. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Mondd el neki mindenképp. Ha kedvel és tetszel neki akkor értelmesen fog reagálni rá. Nem kell célozgatni semmire, egyszerűen mondd el neki.
2014. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne rohand le, nem vezet jóra! Éreztesd vele, hogy kedveled, ne pedig mondd neki.
2014. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!