Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt az exemnek?

Figyelt kérdés
5 éves kapcsolatom zárult le 2 és fél hónapja,és az exem rá 2 hétre össze is jött mással.Én pár hétig tepertem,vissza akartam szerezni őt,de túl görcsösen akartam,és csak jobban eltávolodott tőlem.Aztán 1 hónap után elkezdtem túltenni magam rajta,és nem kerestem.Eltelt 2 hónap,és fura üzeneteket kezdett el írni,Ok nélkül,most már ott tartunk,hogy ott hagyja a jelenlegi párját mert engem Szeret,erre rájött,és hogy engem keres az új párjában.Én elutasítottam,de azt mondta nem adja fel,az az igazság,hogy még én is szeretem őt,csak félek,a csalódástól és nem tudom bízhatok-e még benne?nagyon teper,és ha tényleg úgy lenne minden ahogy mondja,nagyon szép és jó lenne,de tényleg képes valaki megváltozni,vagy ez csak egy fellángolás neki ismét?Volt már valaki hasonló helyzetben?Működhet mindezek után?
2014. jan. 6. 06:53
1 2
 11/13 Költőnő? ***** válasza:
márpedig ezt neked kell tudnod...
2014. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem az az érdekes a sztoriban,hogy ha téged szeret,akkor miért jött össze egyből egy csajjal utánad,és miért van még most is vele,miközben ennyire teper? Nem gondolod,hogy esetleg nincs valami rendben a kapcsolatukban,és hirtelen azért jutottál ismét az eszébe? Azóta mi történt különben?
2014. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt azóta sem,túl hamar engedtem a csábításnak,és természetesnek vette,hogy ismét visszakapott,1-2hét után ismét ő bizonytalanodott el,uh úgy néz ki csak fellángolás volt a részéről!ezek után én tényleg talpra álltam, és ezt ő is látja,uh most kezdi ismét,de többször nem leszek hülye! ;)
2014. márc. 4. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!