Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy hogy gyomorid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy hogy gyomoridegetek volt akkor, ha a párotokhoz kellett menni családi kajára?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátommal. Nagyon jól megvagyunk, már a vőlegényem. Az anyukájával is jól megvagyunk,de a bátyja és az ő családja nagyon utál engem. Soha nem szólnak hozzám, ha családi kaja van fintorognak rám, lenézően viselkednek velem. Már annyira rosszul esik,hogy minden este sírógörcsöt kapok. A barátom azt mondja erre,hogy ők ilyenek,ilyen a természetük,de nekem akkor is rosszul esik. Amikor én beszélek,modjuk a családomról,hogy nekem mit dolgoznak a szüleim stb,akkor megint néma csend... :(
2014. jan. 6. 09:36
 1/5 tunderoza ***** válasza:
Szerintem ne menj velük közös légtérbe se.Ezt a rideg magatartàst nem vagy köteles elviselni és a pàrodnak is meg kell értenie.Sőt neki kéne kiállni melletted és megkövetelnie hogy kedvesebbek legyenek,vagy veled együtt tüntetőleg kimaradni a csalàdi programokbòl.
2014. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mcgalagony17 ***** válasza:
Én tudom miről beszélsz, mert a párom anyja egyenesen gyűlöl és rendszeresen hallok vissza magamról szitkokat... OK nélkül! Eleinte nagyon bántott a dolog, és igen volt gyomoridegem is, de mostanra megszoktam. Az legyen a fontos, hogy a párod szeressen, és kész! Amin úgysem tudsz változtatni-, a párod csak ismeri a családját, ha azt állítja, hogy ridegek-, abba törődj bele!
2014. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is egy éve vagyunk együtt.. Anyukája, apukája, apukája mostani felesége, nővére nagyon nagyon kedvesek...Nem ez a mű nyali, hanem tényleg roppant imádnivaló emberek :) Mégis akárhányszor megyünk valamelyikükhöz előtte egy nappal már elkezdődik a gyomorideg.. Nem tudom miért :S Szóval együtt érzek veled. Azt tanácsolom, hogy ne érdekeljen, hogy milyenek, ha látják rajtad, hogy félsz akkor még szenyóbbak lesznek. Ilyenek az emberek és az állatok is sajnos. Ha belépsz hozzájuk, légy cinikus.. kedvesen köszönj nekik, teli vigyorral, kérdezd meg hogy vannak. Lássák, hogy nagyon jó a kedved és nem félsz, ezt majd nem tudják mire vélni és ők jönnek zavarba.. Légy pörgős és életvidám és néha túlzóan is aranyos.. Hidd el nem tudnak mit kezdeni a szituval. Ha meg kínos helyzetbe akarnak hozni, légy úrihölgy és válaszolj nekik akár fellengzősen is. Bejön ;) Exanyósnál nekem bejött, akinél nagyobb boszorkányt még nem láttam :) Sok sikert!
2014. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és ha a szüleid munkáját lenézik, vagy nem szólnak semmit.. Vond fel az egyik szemöldöködet, félmosolyt vágd be és mondd, h engem büszkeséggel tölt el, hogy ez a munkájuk :) Nah írtam mostmár eleget :P
2014. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.


Nálunk is van hasonló. A férjem nővére piszokul utál engem. Amúgy az egyetlen mondat amit hozzám intézett amióta a férjemmel együtt vagyunk ,3,5 éve, az az volt, hogy a mi kapcsolatunk nem fog sokáig tartani(ekkor 2,5 hónapja voltunk együtt amikor ezt mondta).


Amúgy köszönni se hajlandó. Volt időszak amikor anyóséknál laktak a férjével, de leszartam. Mi mentünk a szokásos látogatásra és anyóssal, a pasijával, meg a másik sógornőmmel voltunk, dumáltunk játszottunk, és nem érdekelt hogy zavarom a sógornőmet a jelenlétemmel.


Egyébként a férjem vagyis a saját öccse szerint irigy, és ezért utál engem, (minket) mert mi boldogok vagyunk együtt, az ő házassága meg egy kalap szar, oda vissza megcsalásokkal, napi szintű veszekedésekkel meg minden...


Nem kell foglalkozni velük. Tudod, senki nem tud mindenkinek megfelelni, és józan ember nem is akar:)


27/N

2014. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!