Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem sietnétek minél hamarab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem sietnétek minél hamarabb haza a párotokhoz? ) :

Figyelt kérdés

Külföldön van, és igazándiból ő nyaral, és a szülei dolgoznak. Már kint van 2 hónapja, és azt mondta, hogy majd csak a szüleivel jön haza,(szeptember végén)hogy ne kelljen külön utat fizetnie. Pedig jöhetne már augusztus végén.

Elvileg nagyon hiányzom neki, és 'feszült' és ideges, hogy távol vagyunk,néha egy csomó vita lesz ezek miatt, mégsem jönne haza hozzám:( Én vagyok túl önző emiatt, vagy tényleg ha fontos vagyok neki akkor minél hamarabb jönne?Túlreagálom?:( Neki még nem mondtam semmit, ne írjátok, hogy hisztis vagyok, mert nem rendeztem cirkuszt, csak itt magamban őrlődöm.:( 17L


2013. aug. 3. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak nő vagy. Ennyi a helyzeted :) Ne parázz, mi pasik empatikusak vagyunk.
2013. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:( :( :(
2013. aug. 3. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Már biztos kufircol ott valakivel.
2013. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást:( nem jogosan esik rosszul?:(
2013. aug. 3. 22:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsilány,ha én valakivel akarok lenni,akkor vele vagyok. A többi altatás és hitegetés.
2013. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: "Szerinted a válasz kurv*ra nem hasznos."

Az utolsóval értek egyet, ha valakivel együtt akarok lenni, akkor együtt is vagyok, bármi áron. Én nem tudnék egész nyáron a párom nélkül lenni, valószínűleg én is "túlreagálnám", de még hisztit is rendeznék.

2013. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon rosszul esett:(
2013. aug. 3. 23:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy hiányzik, de megértem, hogy nem szeretne, mert nem akar külön utat kifizetni. Helyette inkább másra, rád költené.
2013. aug. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rám, persze...
2013. aug. 4. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!