Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjem meg a csajt hogy hagyja békén? Vagy mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek a barátommal. Szeressük egymást egész jól megvagyunk. Viszont a volt barátnője nem hajlandó békét hagyni neki. Ő megmondta hogy ne keresse és hagyja őt békén de nem érti meg. Bízom a páromban, hisz minden napot együtt töltünk, ideje se lenne megcsalni. tudom, hogy hűséges...de már nagyon idegesítő ez a csaj. Ma történetesen telefont cseréltünk a párommal és az előbb kapott egy sms-t az exétől, hogy Szia:) tudom, hogy nem szabadna írnom de hiányzol XY vagyok.

tudom, hogy el kell mondjam neki, mert el nem titkolhatom. De valahogy ez az sms úgy jött ki mintha megkérte volna a barátom hogy ne írjon sms-t mert lehet hogy velem van. Vagy egyszerűen csak túl reagálom ....


2014. jan. 6. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
egyszerű a képlet megcsal és lebukott.. ne gondolkozd túl!
2014. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl. Ez természetes féltékenység. Ha a volt barátnő nem hajlandó befejezni, akkor váltson telefonszámot, törölje facebookról (esetlek letiltsa).
2014. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, ha a csaj nem egy pszichopata, akkor azt egy férfiembernek képesnek kell lennie "lekoptatni".


Ha ezek után a csaj ilyeneket ír, akkor ott valami nem kerek.

2014. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
abba biztos vagyok, hogy nem csalt meg
2014. jan. 6. 11:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Az #1-esnek lehet,hogy igaza van,ha már úgyis nálad a tel.használd ki a csaj úgysem tudja,hogy ki válaszol és cselesen szedd ki belőle,hogy mi van
2014. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Beszéld meg barátoddal. Mond el neki az sms-t. Sőt, én amilyen hülye vagyok (igaz férfi,de most a helyedbe képzelem magam...ez buz.s? :D), de tuti nekiszegezném a picsänak a kérdést, hogy mit képzel...
2014. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
fuuuu 5#-nél a pont...Lehet beválna.
2014. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ha lenne sms-e :S
2014. jan. 6. 12:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi az ,h ha lenne sms-e? Lehet én vagyok a hülye de ezt most nem értettem :D
2014. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Költőnő? ***** válasza:
nincs feltöltve a kártyája gondolom
2014. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!