Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm (6 éve együtt)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm (6 éve együtt) kibeszél a tök új barátnőinek (egyik adja az infót), miért?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, 23 évesek. Soha nem volt semmi gond, én mindig tisztelettel beszéltem róla a haverjaim előtt is, nem beszéltem ki a problémáit. Neki nem nagyon volt sok barátnője, összesen 2. Velük 2 éve megszakadt a kapcsolata. Most egy új helyen dolgozik ahol csak csajok vannak és érdekes stílust vett fel. Köztünk minden maradt a régiben, minden rendben van, de közben az egyik új barátnő elkezdte nekem kifecsegni hogy miket mond rólam. Még a munkahelyen is mindenki előtt. A csaj azt mondja hogy azért köp, mert beleéli magát a helyembe és sajnál.


Állítólag kibeszélte már a farkamat (nem egy óriás, de átlagos: 15cm) amire a "világ legkisebbje" jelzőt ragasztotta, azt hangoztatja hogy bármikor otthagyna engem ha jönne egy jó pasi. Azt mondja hogy unalmas vagyok és inkább bulizna. Kinevet, lúzerként beszél rólam, aki nem ért semmihez.


Amikor együtt vagyunk a jelét se látom ennek, tegnap is ugyanúgy elélvezett mint évekkel ezelőtt (ennyi ideig csak nem játszotta meg magát) bulizni soha nem akar menni, mégha a barátnőivel is küldöm, inkább otthon van. Rákérdeztem a dologra, hogy miket beszél ezekkel az új ismeretlen lányokkal, meg hogy nehogy kibeszélje vadidegeneknek a magánéletünket (mivel nem volt soha sok haverja, ami volt az meg gyerekkori, így nincs nagy szociális érzéke, nem tudja mit szabad elmondani pl) Azt mondta hogy semmit nem mond nekik.


A másik csaj nem hiszem hogy hazudna, mert a többin is látom hogy hogyan is néznek rám. Látszik rajtuk hogy zavarban vannak előttem az információk tudtában.


Miért csinálja ezt a barátnőm és miért nem lehet vele beszélni? Most dobjam ki ennyi év után? Akkor miért maradt eddig velem? Lehet hogy csak fel akar vágni a többi csaj előtt akik ilyesmiket beszélnek ki az egyéjszakás kapcsolataikról? (mindegyik szingli, ágyról-ágyra járnak)



2014. jan. 6. 17:04
1 2
 1/17 Paulik Áron ***** válasza:
100%

Itt valaki hazudik. Kérdés, mit csináltatok az alatt a 6 év alatt, ha nem automatikusan a barátnődnek hiszel...

Sajnos annyira aljas emberek vannak, hogy simán lehet, a kérdéses csaj össze akarja kavarni a szart, mert valamiért élvezi, vagy bosszút áll, vagy ki tudja...

Mindenképp legyél nagyon őszinte a kedveseddel, és akkor te is erre számíthatsz tőle. De azért ez ijesztő, hogy egy ilyen régi kapcsolat és itt kell megkérdezned...

2014. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom, akárhogy szereted ez a legrosszabb amit tehet.Nevetgélni a méreteden mert csak átlagos vagy.Ebből kiindulva nem tisztel mint férfit, mert jobbra vágyik.


Dobd ki sztem.

2014. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Költőnő? ***** válasza:
100%

2 oka lehet...

az egyik h ezzel akar "menő" lenni (elég gyerekes)

nem tisztel kicsit sem és komolyan is gondolja. (ez már nagyobb gond)

2014. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy kinek hiszel, a barátnődnek, vagy a csajnak. Az, hogy zavarban vannak előtted jelentheti azt, hogy a csaj igazat mond, de az is lehet, hogy a csajok a munkahelyeden közösen találták ki ezt az egészet, hogy tönkre tegyék a kapcsolatotokat.

Nem tudom, hogy konkrétan miről beszéltél a barátnőddel, de az lenne a legjobb, ha szó szerint visszamondanál neki mindent és a reakciójából ki lehetne deríteni, hogy mi is az igazság, a testbeszéde elárulná.

2014. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én tippjeim:


- beszélgess még az "áruló" kolléganővel, hátha kiderül még valami. (Pl. hogy ő találta ki, vagy rakta össze a sztorit, és nem igaz az egész, vagy ha mégis, akkor sem árt valami konkrétumot találni, mert ez így megfoghatatlan.)


- ha másképpen nem tudod a barátnődnél kiugrasztani a nyulat a bokorból (de azért még próbálkozz!), akkor mondd el neki, hogy ez a lány elmesélte neked az ő verzióját, és próbáljátok megdumálni, hogy mi is történik itt valójában. Szerintem fontos, hogy ne támadólag lépj fel, ne vádolg meg, mert az ilyen nem szokott jóra vezetni, csak keress megoldást, ami neki is jó, meg neked is. Ha szeretitek egymást, meg tudjátok beszélni, hogy mi a baja. Mert lehet azért tesz ilyet, mert valamivel tényleg elégedetlen veled kapcsolatban. Esetleg unalmasnak találja a kapcsolatotokat már, és szeretne valami újat, érdekeset. De az is lehet, hogy tényleg nem akart rosszat, és csak rosszul sült el az a dolog, és nem tudta jól kezelni az új barátságokat. Meg persze az is, hogy egy nagy félreértés az egész.


Én infót gyűjtenék még, és aztán kiteríteném a lapjaimat, hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba mindketten, és közösen találjunk megoldást.


(Még felmerült benne, hogy esetleg rád hajt a kolléganő, azért kavar?)


Nem irigyellek, de sok sikert!

2014. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Költőnő? ***** válasza:
igen, egyet értek az előttem szólókkal, mképp vele beszéld meg!
2014. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Komolyan 6 éve vagy vele együtt és ennyire nem ismered a barátnődet?

És ez az állítólagos új barátnő miért nem mondott semmit a te barátnődnek, ha már ennyire szimpatizál?

Egyszerűen kérdezz rá a barátnődnél, hogy te ezeket hallottad vissza ismeretlen forrásból, igaz-e.

Nekem van egy olyan érzésem, hogy itt inkább az új barátnői ferdít, de nagyon.

2014. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Je Veux ***** válasza:

A helyedben az állítólagos új "barátnő"vel nagyon vigyáznék..


Számomra fura, hogy nem a barátnődnek hiszel..


Az pedig hogy a többi kolléga hogyan néz rád.. az eddigiek tudatában az ilyesmit simán beleképzeli az ember.


Szóval vigyázz a jóakaróval.

2014. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Auccs. Együtt érzek veled,hidd el.. Azén párom ugyanezt tette a haverjaival.. (Szerinte kövér vagyok,nagy a seggem,kicsi a mellem,hülye vagyok,lusta vagyok,gyerekes vagyok) Ehhez képest 166cm vagyok 52kg és 85/d-s a mellem,modellkedem,jogi egyetemre járok,dolgozom,saját lakásom van,főzök,mosok,takarítok,eltartom magam és még anyunak is segítek. 21/N
2014. jan. 7. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele, elmondtam mindent. Azzal jött, hogy "dehát a csajok is beszámolnak mindenről, nem akarok kilógni a sorból, még egyedül maradok". Elmagyaráztam neki, hogy kicsit más ha kibeszéli valaki az egyéjszakás kalandját, mint a 6 éves párkapcsolatát. Nem is értette az egészet, veszekedés lett belőle. Szerinte én beleszólok a "csajos dolgaiba" és különben is mindenki ezt csinálja, a nők már csak ilyenek. Nincs ebben semmi rossz. Hát én meg nem így gondolom. Mondtam neki hogy mit szólna ha én a haverokkal arról beszélnék hogy ő mit szeret az ágyban, meg milyen kicsi a melle. Azt mondta hogy "nyugodtan, a pasik úgyis csak ehhez értenek". A méretemre is kérdeztem, arra azt válaszolta hogy a többi csaj röhög rajta, ők parodizálják ki amikor meglátnak engem (DE MIÉRT KELLETT ERRŐL BESZÁMOLNI?)

Arra hogy ráugorna az első cicafiúra, azt válaszolta hogy minden nő ilyesmiket beszél, ezt nem gondolja komolyan és hogy én is megnézem a jó nőket az utcán meg a neten. Azért a kettő nem ugyanaz, én nem mondom a haveroknak hogy "hú de lecserélném a nőmet Bódy Szilvire pl."

Arra hogy unalmas vagyok, nem tudott mit mondani, szerinte ez hazugság.

A barátnő kilétét nem fedtem fel és utána mint kiderült pont neki panaszkodott.


Most tényleg én vagyok a hülye és túlreagálom az egészet?

2014. jan. 7. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!