Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan intézhetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan intézhetném el?

Figyelt kérdés

mostani barátom nagyon óvatosan kezelni a költségvetést, és sok pénzem megy el amit megkerestem diákmelón. tudjátok közös ebédkészítéshez bevásárlás, miegymás, általában felezünk de rengeteget eszik. még tanulok és járna elméletileg a családi támogatás, de azt anyum kezelni.

18 elmúltam elméletileg saját bank kártyára is kérvényezhetem hogy át utalják, és ne csak postai úton?



2014. jan. 7. 16:46
 1/4 kendrazoltan ***** válasza:
Mi a lóf@s2 köze van ennek a kérdésnek a "Szerelem, szex" témához???
2014. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól hogy beleteszed hogy van egy barátod a kérdés témája továbbra is inkább pénzügyek, de elvégre valahogy be kellet ide szőni a kérdést mert itt azonnal olvassák is, értem én :D


De most mi a kérdés? mert nem értem ezt a maszlagot. igen kevés a pénzed, a barátod annyit eszik mint egy ló, most anyudtól el akarod szedni a családi pótlékot vagy mi?

2014. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a családi pótlékot nem tudom, de az árvaellátást azt biztos, hogy el lehet intézni, hogy saját bankkártyádra menjen. talán a többit is.
2014. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

xd ....ő kezeli, de igen, szükségem lenne rá. pedig nem tartogatja, teszi megtakarításba, mint a többit.

onnan jutott eszembe hogy osztálytárs nőm is át rendezte magához a havi járandóságát, de azt nem tudom milyen úton módon, hova kell bemenni h cél tudatosan tudnék haladni, nem rohangálni és órákat várni.

2014. jan. 7. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!