Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti is féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

Egy hónapja járok a barátnőmmel, és az utóbbi időben elég féltékeny.

Az én legjobb barátom egy lány. Kb. 8 éves korunk óta vagyunk jóba. Kb. 1 éve rászoktunk erre az ölelgetős dologra. Pl. hogyha jól sikerül a dolgozatunk, vagy van valami jó hírünk vagy valami akkor mindig megöleljük egymást. Ez így van akkor is ha köszönünk/elköszönünk egymástól. Tudom, hogy a barátnőm féltékeny, nem nézi jó szemmel. Nem vagyunk szerelmesek egymásba, mert ő az én haverommal jár, én meg a barátnőmmel.

Szóval, lányok, joggal féltékeny Petrára? Ti is azok lennétek?

16 F



2014. jan. 7. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

En biztos feltekeny lennek.. Nehogymar a pasim mas csajt olelgessen rajtam kivul

16L

2014. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha sok ideje vagyunk haverok és mindkettőnk jár valakivel?
2014. jan. 7. 17:02
 3/13 anonim ***** válasza:
neked jo lenne ha mas pasikat olelgetne?most minek kell annyira olelgetni egymast hadjuk mar!!27l
2014. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a jogos a lány részéről... ha nincs bizalom akkor az már régen rossz! Beszélgess el a csajoddal.


25f

2014. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem érdekelne hisz velem van nem vele

19/l

2014. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mivel nekem is van olyan férfi, akinek öleléssel köszönök, úgy, hogy barátságon kívül egyikünknek sem volt a másikkal kapcsolatban még csak gondolata sem, így nem, nem lennék féltékeny.
2014. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Megoszlanak a vélemények és ez természetes mert nem vagyunk egyformák...


3 lehetőséged van:


- Beszélsz vele, hogy ezt hagyja abba mert felesleges.

- Ha nem hagyja abba akkor elhagyod a fenébe mert egy túl féltékeny nő vagy épp pasi az csak kapcsolat romboló.

- Ha nem hagyja abba akkor engedsz neki és beszélsz a haver csajjal, hogy ne haragudjon, de a barátnődet zavarja és nem akarsz ebből gondot így meg kell szüntetni az ölelgetést.


25F

2014. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
én is ölelgetem a barátaimat és a pasimnak ezzel semmi baja :) vagyis joggal féltékeny sztm
2014. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
én is ölelgetem a barátaimat és a pasimnak ezzel semmi baja :) vagyis nem joggal féltékeny sztm
2014. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 25/F-es :D Már beszéltem vele, de nem hagyja abba, de amúgy neki is volt egy barátja (fiú) rendszeresen ölelgette, de engem nem zavart akkor őt miért zavarja? Erre nem tudok rájönni. Az ölelgetést nem hagyjuk abba. :D
2014. jan. 7. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!