Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenyek lennétek a helyemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek lennétek a helyemben? Nagyon rossz érzés, mert úgy érzem csak egy kellék vagyok, de szeretem.

Figyelt kérdés

A barátomnak előttem volt egy.. plátói szerelme vagy nem is tudom ezt, hogy hívják.

Két évig beszélgettek a neten egy lánnyal, kissebb-nagyobb megszakítàsokkal.A lány 120km-re lakik de a barátom el is ment hozzá.Azt mondja akkor csak smároltak és megbeszélték, hogy sok nekik ez a 120km és nem jöttek össze.De a barátom mindent megtett, hogy abba a városba legyen kolis, ahol a csaj lakik. Elvileg még nyáron 2x találkoztak de nem feküdt le vele. Aztán nyár végén összevesztek és a lány törölte facebookról, így nem beszéltek.Most volt pár napja a csaj szülinapja (akkor már együtt voltunk) és írt neki a barátom egy sms-t, azóta megint beszélnek. Mikor összejöttünk elmesélt mindent nekem, azt is, hogy nagyon szerelmes volt ebbe a lányba és két év alatt mindennapja rossz volt csak az a 3 nem amikor együtt voltak.Azt is mondta, hogy elakarja felejteni, mert ennek semmi értelme.

Nagyon jól elvoltunk éreztem, hogy kezd megszeretni, erre most megint beszél Vele.

Ma megkértem, hogy ne írjon többett neki és azt mondta, hogy csak ezt ne kérjem tőle.

Most mit tegyek?

17/L


2013. nov. 2. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
várj türelemmel amíg megvívja a saját csatáját
2013. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engedd el. Próbálta elfelejteni, próbált téged szeretni, de nem ment. Hasonló helyzetben vagyok mint ő és hasonló helyzetben voltam mint ti. Próbáltam elfelejteni ment is aztán megismerkedtem egy lánnyal. 1-2 hétig nagyon jó volt szerettem vele lenni, aztán megint együtt álmodtam a másik a lánnyal. Onnantól megint csak ő járt a fejembe az új lány meg már inkább irritált és zavart, mintsem kívántam volna a jelenlétét. Még le is akart feküdni velem mert azt mondta annyira megbízik bennem de még egy csókot sem tudtam volna adni neki. Rájöttem hogy miért küzdök ellene, mikor tudom hogy érte kéne mert megérdemlem!
2013. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De hiába engedném el..ha két évig nem jöttek össze ez után se valószinű.Szeretem Őt és tudok várni de nem úgy, hogy Ő közben folyton Rá gondol.

Vagy esetleg te összejöttél az "új" után a "régivel"?

2013. nov. 2. 22:08
 4/8 anonim ***** válasza:
én ezért hagytam el a barátomat, mert rájöttem hogy még mindig szereti a volt csaját.. :)
2013. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy tudtad megtenni? Úgy érzem én is, hogy szereti ( nem értem, hogy lehet neten beleszeretni valakibe ) de nem tudom azt mondani, hogy akkor Szia.:(
2013. nov. 2. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül engedd el,hogy összejönnek-e vagy sem. Nem beléd szerelmes és pont ha a fejed tetejére állsz sem lesz másképp..
2013. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az mind1 hogy összetud-e majd jönni vele vagy sem. Egyébként más dolog egy ilyen kapcsolat 17 évesen meg más 23 évesen mondjuk. Lehet hogy továbbtanulni mindketten Pestre mennek és akkor már van rá lehetőség. A lényeg hogy bármennyire is akart szeretni téged, őt fogja.


Sosem értettem miért mondják hogy neten hogy lehet beleszeretni az emberbe. Szerintem meg épp az hogy könnyebb. Míg élőben ismerkedtem sokkal lassabban ismeritek meg egymás, illetve még a külsőség is jobban számít. Ha neten ismerkedsz meg vele, gyakran úgy vagy vele hogy sosem találkoztok nem látod nap mint nap, számára egy idegen vagy miért ne mondhatnád el ki is vagy valójában. Aztán ez egyre mélyebbre megy egyre jobban megismeritek egymást, talán utána már azt sem számít ha nem egy bombázó. A belsejét ismered meg hamarabb a belseje fog meg stb stb.

2013. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lényeg itt hogy hiába próbálta meg elfelejteni, hiába próbált meg téged szeretni, őt szereti és ha ennyire "komoly" akkor arra az esély hogy megváltozzon nagyon kevés. Fiatal vagy még ráérsz, és inkább most legyen vége mint hogy szépen lassan tönkre tegye ez a helyzet a kapcsolatotok...
2013. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!