Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem zavar nagyon ez a....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar nagyon ez a. dolog?

Figyelt kérdés

Amikor buszon, vonaton ahol egyébként kis gyerekek is vannak egy pár cuppogósan, folyamatosan csókolja, dörgöli egymást.

Az eggyik, hogy érzékeny a fülem a kis éles zajokra, mint pl. a csámcsogás is.

A másik, hogy ott gyerekek is vannak, akiknek nem kéne ezt látni- hallani.


2014. jan. 7. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
engem nem zavar. a tévében ennél cifrább dolgokat látnak.
2014. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik ne nézz oda! Mások is tennének rá nagyban h ez engem zavar, akkor én miért ne?
2014. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha egyneműek akkor zavaró a gyerekekre nézve.Amúgy meg jobb ha így látja a dolgokat.

Ha a füled a vonat kevésbé zavarja akkor szelektív a hallásod.Az meg a te bajod.

2014. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mikor még suliba jártunk volt egy ilyen párocska! Ezt csinálták napi szinten 4 éven keresztül! Mindenki utálta és csak cuppogiék-nak hívta őket! :D
2014. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is utálom. Rohadtul idegesítő tud lenni! >_< A csókolózás nem zavar önmagában, ha halkan csinálják (mert így is lehet, ugyebár), de ha ez a cuppogás is hozzátársul... szimpla bunkóság a "kedves" párocska részéről.
2014. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
en is utalom 1 2 ev az nyiltan fog mar mindenki kurrelni
2014. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Neked szerencséd van, nekem a lakótársaim ilyenek, tök idegesítő.
2014. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
engem is zavar. és a hangot még nem is lehet elkerülni, mint mondjuk a látványt- mert vannak páran, akikre ránézel, és nem az jut eszedbe, hogy de cukik (mert van ilyen is), hanem hogy de undorítóan csókolóznak... látod, hogy szinte kiugrik az álkapcsa, akkorára nyitja a száját, és még mozog is, hát szóval. de ezeket tényleg könnyű kivédeni azzal, hogy nem nézed. a cuppogás viszont szerintem is zavaró. én se szeretem. pedig nem vagyok 80 éves nyanyus...
2014. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem szelektív, hanem a busznak vagy vonatnak nincs annyira éles, és hirtelen hangja, ma kivételesen nem zenét halgattam, és azt hitzem meg őrülök tőle.

Tényleg vannak szolidak, akik nem hangosak, nem feltűnőek, hanem helyesek.

De látom ez mást is irritál.

2014. jan. 7. 17:47
 10/15 Missi_Key ***** válasza:
ez nem..az a zavaró amikor nem tudsz tőlük leszállni, mert az ajtóban bsznak, és ha megkéred h álljon arrébb még ő van felháborodva h nem tud nyugodtan bszni miattad...
2014. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!