Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasi 40 cm-el magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi 40 cm-el magasabb az mennyire "gáz"?

Figyelt kérdés

Ha ti egy ilyen párt látnátok az utcán, mit szólnátok? Cikinek tartanátok, vagy inkább cukinak?


Ne írjatok olyat, hogy ha szeretitek egymást, akkor nem számít, stb... Nincs barátom csak alacsony vagyok, és felvetődött bennem, hogy mi lenne ha egyszer ilyen magas barátom lenne :D


2014. jan. 7. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Ha akarsz irj :)
2014. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Állva letudja copni akkor :D
2014. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1-es azonnal rád is mozdult. Az már nem is számít neki hogy nézel ki.:D
2014. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Annyira tudtam, hogy jönnek majd az ilyen válaszok.... :D De most komolyan kérdezem :)
2014. jan. 7. 17:46
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem kb ekkora szintkülönbségem volt két csajjal is, és nem okozott semmi gondot
2014. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A vőlegényem 43 cm-el magasabb mint én, de soha nem jelentett gondot. Sokszor mondják neki, hogy milyen aranyos kis barátnője van, mert a válláig sem érek, de minket nem zavar. Akinek meg nem tetszik az ne nézzen ránk:D
2014. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aranyos tud lenni.
2014. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz 190 centisként voltak ilyen 30-35 centivel kisebb lányokkal dolgom. Csak fárasztja a nyakam :D
2014. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Háááááááát.. :D Érdekes :D Cikinek semmiképp nem tartanám, aranyosnak inkább :)

De azért a szemem megakadna rajtuk :D

2014. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem rég néztem képeket Hayden Panettiere-ről és Vladimir Klicsko-ról, köztük majdnem 50 cm a különbség, és nekem furcsa rájuk nézni, de én még Haydennél is kisebb 1-2 centivel, szóval kb ugyanígy néznék ki, mint ők, ha magas barátom lenne.
2014. jan. 7. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!