Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha 17 évesen nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 17 évesen nincs szükségem barátnőre?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években sok lánnyal ismerkedtem, de egyik sem volt olyan akivel normális kapcsolatot lehetne kialakítani.

Most már odáig jutottam hogy egyátalán nem akarok barátnőt, valahogy boldog vagyok-e nélkül is.


2014. jan. 7. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már 21 éve így vagyok.
2014. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Csak ne ide gyere majd rinyálni, ha tíz év múlva sem lesz. Kérlek.
2014. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan föladtad
2014. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pain for Pleasure ***** válasza:
Az a jó, hogy kapcsolat nélkül is boldog tudsz lenni, mások rosszindulatú véleményére pedig ne adj. :)
2014. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valahogy tehernek érezné egy barátnőt most.

Azért néha vannak olyan pillanatok hogy kéne valaki, de a korosztályomból nem találtam és ha körülnézek az utcán nem is fogok találni csajt.

2014. jan. 7. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!