Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyünk? (Tanácsra lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk? (Tanácsra lenne szükségem)

Figyelt kérdés

A párommal lassan 2. éve, hogy együtt vagyunk. Idén fog végezni a suliban nekem pedig hátra van még a jövő év is. Sajnos a szüleinek (bizonyos okok miatt) kikellett, hogy költözzenek külföldre és az iskola miatt a párom itthon maradt nagyszüleinél. Mivel nemsokára leérettségizik suli után a szülei kötelezik, hogy menjen ki hozzájuk, ( hogy együtt legyen a család) és majd ott keresnek neki valami munkát..

Erröl az oldalrol nyilván megtudom érteni, de mi komolyra tervezzük a jövőnket együtt és ezért gondolnom kell magunkra is.. A barátom szeretne menni meg nem is, de nem mer a szüleinek mondank inkább semmit.. Jelenleg nemtudja mihez kezdjen..

És ha netán kimegy lesz egy kerek különtöltött évünk.. Ami azt fogja eredményezni, magunkat ismerve hogy szétmegyünk..

Ezért tanácsot szeretnék kérni, hogy mit tegyünk.. mi lenne a legcélszerűbb mindenkinek.. ??(!)


2014. jan. 7. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel kötelezik? :D itthon kellene tanulnia még
2014. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Youknowwho ***** válasza:
Kötelezni sem ök sem te nem tudod semmire. Ez az ő döntése és ha ő veled akar lenni úgyis téged választ. Ha nem akkor meg ugye mégsem ő lesz az akivel élni akarsz...
2014. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ahogy ismerem a szüleit.. ellene fordulnának, ha a döntése az lenne, hogy itthon marad.

Én ugyan nem kötelezem semmire, úgy dönt ahogy akar, én csak segiteni probálok rajta, tanácsokkal ellátni, amit sokszor még magam sem tudom hogy milenne a jo..

2014. jan. 13. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!