Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked a párod a legszebb?

Figyelt kérdés

Már,mint ,ha külsőre egy teljesen átlagos párod van, akitől találhatsz sokkal szebbet, de belsőre nagyon megfogott, akkor is azt állítod róla,hogy ő a legszebb a világon?

Mint, ahogy egy csomó idézet, idézetes kép stb..



2014. jan. 7. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a párom a leghelyesebb, mióta beleszerettem, senki mást nem látok olyan jó pasinak, mint amilyen ő a szememben. És ez fordítva is így van, legalábbis ő ezt állítja, én pedig miért ne hinnék neki :) Nem kicsikarom belőle, hogy "ugye én vagyok a legszebb a világon???", hanem teljesen váratlan helyzetekben, önmagától mondja, hogy nem látott még nálam szebbet, stb. Szóval nálunk ez így van, igen.

19/L

2014. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Természetesen.

Ez olyasmi mint amikor azt mondják h minden baba szép. De akad olyan amelyik nem az.

De ilyet nem illik nem szabad mondani.

Barátnőre sem.

2014. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy akárhol is nézek körbe, akármennyire is nézek meg valakit, amióta együttvagyok a barátommal, egyszerűen senki más nem tetszik. Nem látok senkit olyan szépnek, mint amilyen Ő.
2014. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

Mi az hogy!

El nem hinnéd de 5 combja van! :O

2014. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Végre normálisak válaszolnak. Mindkettővel teljesen egyetértek.
2014. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az első kettővel.
2014. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekem most nincs párom, de általánosságban a válaszom: "Dehogy is!" :D Az egy dolog, hogy szeretem, ő a legvonzóbb, de ettől még a világon kismillió csodaszép ember él, nyilván nyugtázni tudom, hogy ő nem a legszebb. Na erre mondják, hogy nem minden a szépség, nem csak azt keressük egy pasiban. Az igaz, hogy az is kell, de sok minden más miatt fogjuk szeretni igazán.
2014. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan mondom... kérdeznek vmit, válaszolok. ENGEM KÉRDEZTEK... Erre lepontoznak :D Emberek szánalmasan rá akarjátok erőltetni saját véleményeteket másra!
2014. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és Ő is engem..:)))
2014. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én úgy szoktam,h akinek nem tetszik a válasza arra nem szavazok :)

Csak zöld gombot vagyok hajlandó adni ;) Szóval ne tőlem kérdezd.

2014. jan. 7. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!