Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked a párod a legszebb?

Figyelt kérdés

Már,mint ,ha külsőre egy teljesen átlagos párod van, akitől találhatsz sokkal szebbet, de belsőre nagyon megfogott, akkor is azt állítod róla,hogy ő a legszebb a világon?

Mint, ahogy egy csomó idézet, idézetes kép stb..



2014. jan. 7. 19:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
azaz nekem (előző)
2014. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam, hogy te voltál....

Higgye csak el mindenki, hogy úgy is tudtam totál oda lenni a srácért, hogy racionálisan el tudtam dönteni, nem ő a legszebb élőlény a világon. Nagy cucc... Ettől még nem azt állítom hogy nem tartottam szépnek, hogy nem vonzott...-.- Sőt. Csak nem mindenki egy rózsaszín fellegben elszállt, elfogult lélek :D

2014. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú évek óta együtt vagyunk, vak nem vagyok, de bárki aki korban hozzám illő lenne egyszerűen egy selejt és számomra párom lába nyomába se tudna érni, mert ő a leghelyesebb, legjobbszívűbb, legőszintébb és legjobb ember, akit magam mellett tudhatok és egyszerűen nem is tudok másra úgy ránézni, bár sok fiú barátom van, de számomra nincs olyan a földön, aki párommal felérne. Lehet van szebb, okosabb, jobb, akármiben jobb, de nekem ő a tökéletes minden hibájával együtt. 19L
2014. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

nekem meg nem volt parom... bocsi, csak szerettem volna valaszolni

van egy fiu akit szeretek es annak ellenere sem talalok/latok/ stb. nala helyesebb sracot, hogy megmondta: nincs velem baj csak nem tetszem neki (ennek lassan 3 honapja ugyhogy nem tul friss, nem azert)

ez a szomoru igazsag...

2014. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, ő. Volt-
2014. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 PearlDiver ***** válasza:

A barátnőm nagyon szép.

Ha lenne olyan, hogy tökéletes testű nő, ahhoz képest lennének "hibái", de én nem így állok hozzá. Az előző barátnőm nem tetszett igazán, szar is volt és vége lett gyorsan, de akkor jött Ő :) Olyan nekem, mint egy királylány aki mindig szendén várja hogy a lovagja eljöjjön hozzá... minden kis butaságából azt érzem, hogy mennyire szeret és ő sem tekint senki másra úgy, mint rám. Tudjuk, hogy nem valószínű, hogy találnánk még egy olyan embert - se ő, se én - aki ennyire megfelelő és boldogító. Akkor sem, ha objektíve jóképűbb/dögösebb lenne.

2014. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nem a legszebb, csak nekem tökéletes. Kiegészít, mint borsót a héja.
2014. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Néha a barátom kinevet, hogy elbambulok, pedig csak nézem és ábrándozok hogy hogy a fenébe lehet valaki ilyen jóképű mint ő :D a többi pasi meg.. hát max "jól néz, ki, de...." szóval más nem hoz lázba.. igen, szerintem ő a legjóképűbb :)
2014. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem.


Az első szerelmet a mai napig nem tudtam kiheverni (és nagyon nagy valószínűséggel soha nem is fogom tudni teljesen). Szeretem a párom, nagyon ragaszkodom hozzá, de soha-soha nem fog tudni felérni a nagy őhez. Mint amit itt sokan írtak, hogy nem találnak a páruknál szebbet, én is pont így vagyok ezzel, csak az első szerelmemet illetően.


):

2020. márc. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!