Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a lányoknak bunkó fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a lányoknak bunkó fiú?

Figyelt kérdés

Tudom, sokszor volt már ilyen kérdést, de nem találtam olyan választ, amivel megelégedtem volna. Sokan mondják, hogy ez nem igaz. Pedig igaz, saját szememmel látom. Nem az a baj, ha a fiú néha viccelődik, de amit csinálnak az túlzás, és még tetszik is a lányoknak. Az osztályomban az egyik fiúnak tetszik egy lány, aki különben nem az a tipikus rib.... Hogy udvarol neki? Egyszer bunkó vele, pl. ismétel egy dolgozat előtt, elveszi a füzetét, szünet végén adja vissza, és azt hiszi, hogy ez vicces. A lány kicsit megharagszik, a fiú kicsit kedveskedik, (elég nyálas dumákkal), aztán ez kezdődik előröl. Bunkóskodik, fogdossa a fenekét. (tehát nem hiszem, hogy a szándéka egy komoly kapcsolat, hanem valami más...) De érzelem nem sok van a fiúban. És a lánynak tetszik.

Azt is mondják, hogy nem bunkó, hanem határozott kell legyen. Sok határozott fiú van, mégse mindegyik tetszik neki. Miért pont a legbunkóbb kell neki? És nemcsak neki, hanem ahogy észrevettem, a lányok 90 százalékának kb.



2014. jan. 7. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, sok nőtársam nem tudom megérteni ebben én sem. Nekem nem kellene egy ilyen.


22/L

2014. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de baromi idegesítő. Ha nem vagy bunkó, nem lesz barátnőd körülbelül. Illetve lehet, de kevés olyan csaj van akinek a nem bunkó srácok tetszenek.


A határozottság meg tényleg más, lehet valaki határozott bunkóság nélkül is...



De nálunk srácoknál is ez megy, hogy sokaknak az olcsó ribik tetszenek, akikben semmi tartás, semmi becsület, csak a pénz iránti vágy...meg, hogy mindenki meghúzza őket.


Tisztelet a kivételnek mindkét félről.

2014. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Amit még észrevettem, a lány, régebben más volt. Sokkal kedvesebb volt, mióta a bunkó fiúval barátkozik, ő is megváltozott. Lehet, furcsán hangzik, de mintha "elrontanák" a bunkó fiúk a rendes lányokat, és ez is elég szomorú.
2014. jan. 7. 19:57
 4/20 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nana, azért nem minden lánynak.
2014. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Frepi voook ***** válasza:

Ti is megfigyeltétek!?

Engem már nagyon idegesít. Persze tisztelet a kivételnek.

2014. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ez természetes...csak vissza kell vezetni.


őskor-nehéz--->megélhetés az őslánynak kellett választani 1 ősemberfiút aki jól keres/jól vadászik-ezért az őslány a biztonságért és a kajáért szétette a lábát. kb ennyi.:D:D:DD


de a nőkben maradt ez a régi szokás-hiába ütik verik és alázzák a lányokat ezek az őstulkok a nőknek ez a génjükben van, hogy mélyen megvessék, bántsák és gyűlöljék őket és ők ezt élvezik--->ezért szeretik a bunkókat.

a jófiúk meg senkinek sem kellenek.


a filmekben is a rossz fiúknak van a legjobb csajuk.

2014. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Aki bunkó, legalább őszinte...

A kedves meg hazudik, hogy kedves maradjon.

2014. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hé!

Mi a különbség a bunkó és a jófiú között? Az egyik gondolkozás nélkül cselekszik, míg a másik mindent megfontol.

A bunkó őszinte. Míg a jófiú nem feltétlen.

2014. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

én sem értem őket, engem pont, hogy az aranyos,rendes fiúk vonzzanak

22/L

2014. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mit értesz bunkó alatt, mert ez az egy eset, amit említettél, még kevés ide. Amúgy is vannak, akiknél ez vicces, még gimiben mi is csináltunk ilyesmiket egymással a barátnőimmel is, de ez kölcsönösen humor volt, játék.

Amúgy sokan azokat az embereket nevezik bunkónak, aki nem teszi a szépet mindenkinek, nem nyalizik állandóan, hanem őszintén elmondja a véleményét. Én elég sok emberrel szoktam emiatt összeveszni, de nem tehetek róla, én hazugságnak érzem, hogy nyalizásból elkezdjek valakinek kedveskedni, meg állandóan csak a jót mondjam, meg jópofizzak bárkivel.

Sokszor vannak cinikus megjegyzéseim, amit szintén sok ember nem tud kezelni, és ezáltal szerintem eléggé bunkónak tarthatnak pl engem.

De én a szintén hozzám hasonló férfiakkal jövök ki jól, akik tudják, hogy ez játék. nekem ezért tetszenek a "bunkók".

Persze ne az agyatlan kreténeket értsd ez alatt, eléggé intelligens emberekről van szó. :)

22L

2014. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!