Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha neten találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha neten találok magamnak párt?

Figyelt kérdés
Valahogy a netes ismerkedést elég cikinek tartom, de van 2 fiú is, akit találtam és szimpatikusak. Mindkét fiú erről az oldalról van, de nem az ismerkedés volt a célom, így alakult. Randira hívtak és elmegyek, de nagyon zavar, hogy így akadtunk egymásra, nem tudnám elképzelni hogy össze jöjjek valamelyikkel. Lehet fura, nem tudom miért vagyok ennyire a dolog ellen.

2014. jan. 7. 20:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én interneten ismertem meg a férjemet több mint 3,5 éve. 2 éve házasok is vagyunk. Boldogok együtt. Pont leszarom ha valaki szerint ciki, hogy társkeresőztem és úgy ismertem meg. És csak fél évembe került. Amit ott fent voltam.

Ő meg 2 hete volt fent amikor engem megismert. Akkor próbálkozott ilyesmivel először.


Amúgy szerintem nem ciki. És nem gáz. Ha te annak érzed ott akkor valami baj van. És úgy nem is kéne hülyítened őket....


De ha globálisan gáznak tartaná minden ember akkor se érdekelne a dolog.


Szenvedjenek azok egyedül magányosan, akik nem mernek ilyennel próbálkozni, csak leszólják és ítélkeznek.


27/N

2014. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem
2014. jan. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nem, lassan féléve együtt élünk és nem csak hogy neten, hanem egy online játékban ismertük meg egymást. Na azt már csak röhögve meséljük ha valaki kérdezi (elég messze laktunk egymáshoz képest eredetileg9, hogy hol találtunk egymásra.


23 N

2014. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak akkor gáz, ha egy randira hívod a kettőt. Amúgy meg nem.

De ha még továbbra is idegenkedsz a dologtól, akkor nagyon véletlenül ejtsd el előtte a mappádat, közben hagyj el egy névjegykártyát, vagy eleve mondd nekik, hogy a barátnőd nem ért rá így meghatalmazottként jársz el, esetleg csak szimplán jöjj rá, hogy van ebben izgalom és max 2 percig tart ha mégis egy kövér pattanásos szemüveges rendszergazda. Előtte azért igyál meg egy fröccsöt.

2014. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!