Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találhatnék párt magamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék párt magamnak?

Figyelt kérdés
Jelen kétségbeesésemben írok, ami tudom, hogy alaptalan, hiszen miért ne találhatnék párt, mégis el vagyok most keseredve. Minden ismerősömnek van valakije, ha elmegyek valahová, ott párokba botlok, stb. stb. Már egy éve nincsen senkim, na nem mintha nem lennék meg egyedül, de most jól esett egy kicsit panaszkodni.
2013. jún. 22. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nő vagy-e?
2013. jún. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyere sííírj a vállamon
2013. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó a szamár, ha ló nincs? Ezt felejtsd el.
2013. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem jó a szamár, akkor lenne valakim, ez ilyen egyszerű. Nő.
2013. jún. 22. 00:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem találj valamit, ami a párkapcsolat felett áll. Ami leköti a figyelmedet, amiben sok munka van és büszkeséggel tölt el, valami nagy dobás például mászd meg a Mount Everestet. Meglátod majd ha jégcsákánnyal kétségbeesetten lógsz a szakadék felett nem fog ez érdekelni annyira amit ide írtál. (Na jó nyilván nem ilyet kell tenned, de érted a hasonlatot, valami foglaljon le téged, az univerzum meg majd intézi a párodat, csak lassú a futárszolgálat, de ha megjön a csomag majd nagyon fogsz örülni.)
2013. jún. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi #5! :)
2013. jún. 22. 00:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Bojler eladó!
2013. jún. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem ilyen egyszerű. Szamarat is találni kell akár nő létedre is.
2013. jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hany eves vagy? szoktal tarsasagba jarni?

csak probalom kitalalni az elkeseredesed

okat....

2013. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem sincs mist barátom, és engem is párok vesznek körül....

szóval megértelek

2013. jún. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!