Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesem összevagyok zavarodva!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesem összevagyok zavarodva!?

Figyelt kérdés

Van egy történetem egy sràccal és nem tudom mit csinàlljak..

Ô 19 éves én pedig 16.. nemrég megismerkedtünk egy bàrban és elég jòba lettunk és olyanokat mondott a bàtyàmnak hogy nagyon vigyàzzon ràm mert nagyon szép vagyok és hogy neki is tetszek meg ilyenek... aztàn ezek utàn nem beszéltunk

.. majd egy diszkòban odajott és mondta h mennyire szêp vagyok meghogy mennyire aranyos csaj vagyok meg h ez neki is furcsa mert ennyi idôs lànyok sosem tetszettek neki mint én. De ez velem màskêpp van.. és ilyenekrôl beszéltunk es annyira aranyos volt... :) aztàn beszélgettunk facebookon es ilyeneket mondott h kis szépségem meg hasonlokat .. és mondta h talàlkoznek e vele? Én pedig mndtam h persze és mondta h akkor adjam meg a telefonszàmom megadtam és wz 6napja volt... és azota semmi :( nem is ir nem isbeszéltunk...:(((( szerintetek most mi vaan? :(( nemértem... pedig nekem annyira bejon...és ezekszerint akkor én is neki ha ilyeneket mond és ir ?? :'(


2012. szept. 25. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát.

Ha egy fiúnak tetszik egy lány, és elkéri a telefonszámát hogy felhívja, akkor fel is fogja hívni!

Ha nem hív fel, akkor nem tetszel neki annyira..., időközben meggondolta magát.

De az is lehet, hogy fél felhívni. (19 éves, biztos nem élt meg olyan sok mindent, nem volt -sok- barátnője, randevúja, még tapasztalatlan, stb)


Ráírhatsz facebook-on ha egyszer látod hogy fent van, hogy mi újság vele, hogy van,... és ha magától nem kapcsol, és nem kezdi el hogy "ó, jaj, ne haragudj hogy nem hívtalak, csak..." akkor te ne kérdezz rá és ne erőltesd a témát.

Szerintem legyen benned tartás, és ne kérdezd meg hogy "mégis miért nem hívtál?". Ez gáz. Ha magától nem magyarázza meg, akkor hagyjad. Többet ne írj neki facebookon, és felejtsd el.


23/L

2012. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom, jó csajozós dumája van a srácnak. Nem gondolod, hogy a többi kiscsajnak is ugyanezt nyomja?

Aztán amelyik előbb bebújik az ágyába, az a nyerő. Ne izgulj, majd hívni fog Téged is, ha rád kerül a sor. Csak várd ki! Pár nap alatt megunja az éppen soros sorstársad, aztán lehet, hogy Te következel. Utánnad meg a többi.

2012. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Újra olvastam amit írtál, és igaza van az előttem szólónak. Valóban "csajozós" a szövege.

:-O

Hogy ezt nem vettem észre?!


Azokat a fiúkat akik agyba főbe dicsérnek, ígérnek, lehozzák a csillagot az égről, jobb elkerülni, mert csak addig beszél ilyen szépeket, amíg az ágyába nem cipel. Utána már nem leszel kedves, szép lányka, csak egy újabb strigula.

Ha nem akarod hogy kihasználjanak, akkor ne bonyolódj vele kapcsolatba!

Sajnos én is jártam így egyszer...

Annyi idős voltam kb mint te! Naiv, tapasztalatlan, egy barátom volt az előtt, (de ő tisztességes volt hozzám, 2 évig jártunk) aztán jött ez a fene jó beszélőkéjű, helyes, mindig bókoló, dicsérő fiú. (Olyan szép vagy, gyönyörű, tökéletes nő. Ha ilyen barátnőm lenne mint te, örökké szeretném..stb) Nagyon jól esett, és rögtön beleszerettem. 1 hónap után biztos voltam benne hogy ő is szeret engem. Lefeküdtem vele. Utána nem keresett többé. Nagyon magam alatt voltam, úgy éreztem megaláztak. Én szerelemben adtam oda magam neki, és biztos voltam benne hogy együtt maradunk, ő pedig csak kihasznált. (Azóta boldog kapcsolatban élek immár 5 éve a párommal. :) )


Vigyázz!! Észre kell venni a szemét fiúkat!!

2012. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor ketten voltunk a diszkon kivul és beszélgettunk akkor nekem elmmondta h neki a nyàr errol szol.. de kérte h ne haragudjak rà... de ên ismerem màr annyira hogy tudjam h ô nem ilyen ... de komolyan.. ismerem ennyire.. és aztmondta h beszélgetnénk kettesb és mondjuj mértne meg ilyenek... tudom ênis igy visszagonddolva h nagyon csajozos szoveg.. de szemtol-szemben teljesen màs.. :) de azt nem értem h akkor mértnem hiv? Es pl mertnem ir fészen? :| (egyébkênt elég sokat dolg. És gyakszija is van ) de ezzel meg ugy vagyok h aki beszéllni akar velem az beszél is... a többi csak kifogàs ....,:// de közbe meg annyira szeretem mààr :((..
2012. szept. 25. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:

"de ezzel meg ugy vagyok h aki beszéllni akar velem az beszél is... a többi csak kifogàs"


Ezt tartsd szem előtt. Te semmiképp se keresd őt. Majd keres ő, ha valóban akar téged.

2012. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kislányom, neked is hiába beszélnek. Azt akarod itt olvasni, amit Te gondolsz. De juszt se azt fogod olvasni, mert amit leírtál, abból független kívülálló másképp látja a helyzetedet, vagy legalábbis gyanakszik. Tőlem nem kapsz megerősítést és kész.

Egyébként a maga kárán tanul az ember, ergo az csinálsz, amit akarsz. Sírni majd ráérsz a végén is.

2012. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez nem igy van! .. csak tudod ha magam is hadakozok mert annyira szeretem akkor nem tudok màst csinàllni csak bizni h télleg akar...

Tudod az a helyzet hogy azért irtam ide hogy azokat az embereket hallgassam meg akik voltak màr ilyen hasonlo helyzetbe... :))

A te megerôsitêsedet meg amugy sem kértem csak a véleményed.. de ha ez az akkor köszõntem... ;) :))

2012. szept. 25. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!