Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elég ok lehet egy szakításhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég ok lehet egy szakításhoz?

Figyelt kérdés
1 évvel fiatalabb vagyok a lánynál, keresem a munkát, nem nagyon találom, de nem adom fel. Tény, hogy nem erőmön felül keresem, de keresem, és amit lehet elvállalok. Ő nagyon korán bekerült egy jó munkahelyre, éjt nappallá téve dolgozik, még emelett is vállal plusz munkát. Sajnos nem igazán voltam a toppon a munka utáni kiláthatatlan hajkurászás miatt, ezért úgy gondolta, nem járunk egy utat, és kirakott. Ez elfogadható ok? Tudnék változtatni a hozzáállásomon, akarok is, de most, hogy kirakott csak nehezebb a dolog.

2014. jan. 8. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Okulj belöle!
2014. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos.
2014. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A szakításhoz nem kell különösebb ok...

Ő ezt találta oknak...ennyi..


Szerintem nem igazán szeret téged, ha csak így szakított veled, azért egy kis türelmet seritem a kapcsolatban (oda-vissza) elvárhat az emebr, miután elmondja a problémáit./mint ahogy írtad, hajlandó voltál a változásra, vagyis lettel volna/

Viszont fura, hogy mindez a változás nem volt saját igényed...

2014. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De a saját igényem is volt, csak nem abba a tempóba ahogy ő elvárta. Mindent megadtam neki, volt a kapcsoaltunkban romantika, odafigyelés, tisztelet, szeretet. A szakításkor is mondta, hogy még mindig szeret. Nem azért szakít. Hanem mert úgy érzi nem illünk össze... Ennyi erővel bármit lehetne indoknak a szakításra, akár az is, hogy én barna hajú vagyok ő meg szőke..
2014. jan. 8. 10:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézd. Ha a lány törtető ambiciózus és/vagy karrierista akkor igen, jogos. Mert ő mindenképpen hasonló kalibert keres párjának. Valószinüleg úgy találta hogy Te nem vagy hasonlóan kemény és céltudatos. Mondom ezt úgy, hogy én is másfél éve keresek munkát és látom, hogy sokszor kifejezetten talpraesettnek néhol erőszakosnak is kell lenni. Ez az "erő" keménység, életmenedzsment pedig valahol személyiségvonás. A nők szeretnek felnézni a párjukra. Főként azok akik magasabb beosztásban vannak ezt nehezen tehetik meg egy munkanélküli oldalán. De nem annyira az egzisztencia hiánya hanem a kiépítésére való fenti hajlam, személyiségjegyek attitűd stb hiánya, nehézsége, elégtelensége miatt dobott ki.

Ez a nem a Te hibád. Rettentő nehéz munkát találni egyeseknek. Köztük nekem is. Belőlem is hiányzik valami ami sokakban megvan mert mig én két diplomával nyelvvizsgával állástalan vagyok addig a haverom érettségivel váltogatja a jobbnál jobb helyeket. A Te barátnőd is ez a típus lehet és mint ilyen nem szivesen kötné össze az életét egy ennél életképtelenebb egyénnel.

2014. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az is megfordul a fejében, hogy fogja ez a srác a családját teljes mellszélességgel támogatni és felemelni ha még munkát is ilyen nehezen talál? Mi lesz ha elmegyek szülni és neki kéne eltartania? Mi lesz ha újra elveszti az állását?

Szóval érted.. nem látta azt a fajta biztonságot és stabilitást Benned amit szeretett volna. Ez, és a stabil egzisztencia nagyon sok nőnek szempont.

2014. jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ez annyira fontos és alap dolog, hogy a szeretetet, tiszteletet, megértést, egymás iránti hűséget mind mind felülírja? Törtető típus vagyok/voltam, sajnos egy ideje depresszióban szenvedek, amit az elején el tudtam nyomni, a bizonyítási vágy és a változás miatt. Hogy kapcsolatban vagyok egy ilyen nővel, akit nőnek tekintek nem p1nának, sajnos egy ideje megint a depresszió lett úrrá rajtam, ami épp elég sok energiát elvesz tőlem. Tény, hogy senki nem terézanya akar lenni a párja mellett, hanem nő egy erős férfi mellett, de ezért véget vetni neki?
2014. jan. 8. 11:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Neki nem arra van szüksége amit te nyújtani tudsz. Ezen nincs mit vitázni. A kereslet nem találkozott a kínálattal. Itt a történet vége.
2014. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Amélia:) ***** válasza:
Talán csak megunt, és okot keresett... ezt találta.
2014. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ezért valóban nem kellene véget vetni neki. Én sem tenném. De nem vagyunk egyformák. Nála ez élvezett prioritást. Lehet, hogy ő nem volt annyira érzelmes típus mint te, nem voltak neki annyira fontosak a fenti dolgok mint Neked. Vagy mint nekem. Én sem értek egyet ezzel de sajnos ő ezt tette. Megkérdezted ez volt az egyetlen problémája veled?

Valószinüleg a teherbírásotokat, teljesítményeteket sem látta egy szinten. Te a munkakeresésben elfáradtál ő pedig még plusz munkát is vállalt. Nála sokat számit a "mi mindenre vagyok képes egyidejűleg". Nem tudom mióta vagytok együtt, még gondolom nem éltek együtt de biztosan nem fényezted magad előtte igy hamar lejött neki a különbség. Ő az a tipus aki igyekszik mindenből a legtöbbet kihozni, de akármilyen maximalista és kitartó is két keze és 24 órája van neki is. Mivel a munka a prioritás gondolom az élete más területei amik emiatt gyengébbek. Pl nem jár hegymászó túrákra. Az a pasi aki meg él hal a kirándulásokért bizonyára ezt tolerálná nehezebben.

Vagy pl nincs mindig főtt kaja és úszik a lakás is az időhiány miatt. Szóval tökéletes ember nincs, csak mások az erősségeitek és gyengeségeitek. Neki most a karrier a fontos és olyast keres aki szintén most épiti a jövőjét. Valamiért nem feleltél meg neki hiába vagy "arany" ember. Ettől veled semmi baj, olyannak aki a lelki értékekre helyezi a hangsúlyt Te leszel a főnyeremény munkanélküliként is.

2014. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!