Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha fiatalon nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha fiatalon nem működött egy kapcsolat, később attól még működhet amikor már mind a két fél elég éretté vált?

Figyelt kérdés

16 éves lányról van szó, látszik rajta, hogy még éretlen. Fellángolások vezérlik, és az új megismerés utáni vágy.

Nem fogok rá várni, de ha úgy alakul hogy 1,5-2 év múlva épp szingli leszek, lehet megpróbálnám vele újra... Feltéve, ha ő is szeretné...

Minden nagyon jó volt, 9 hónapig tartott. Úgy érzem rosszkor találkoztunk, de nem haragszom rá, még látszik rajta hogy gyerek. De szerintem lehetne jövőnk, csak még érnie kell, tapasztalatot szereznie, vélemény? (Bár az elválás csúnya volt)


22F


2014. jan. 3. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze van rá esély, miért ne?


De inkább 5 év legyen a "cél", mert 2 év múlva pont kezdi az egyetemet, rengeteg új embert fog megismerni, ott is változik sokat, szóval megint nem lehet nagy stabilitásra számítani :)

2014. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Év vesztes, plusz nyelvi előkészítőt végzett, tehát 2 év múlva épp 11.-es lenne :D

Vicces, de még egyszer nekifutnék az egésznek...

2014. jan. 3. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Működhet de én nem kezdeném újra azzal az exemmel akivel emiatt mentünk szét. Ha megérett ha nem, lehet ő lett az igazi így pár év elteltével már de nekem akkor sem kell.
2014. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!