Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 400e forintos fizetéssel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

400e forintos fizetéssel egy srác annyira gazdagnak számít?

Figyelt kérdés

Barátnőm elhagyott múlthéten egy "milliomosnak" titulált srácért, mert hogy "én csóró vagyok és soha nem fogunk egyről a kettőre jutni". 2 évig voltunk együtt, 22 évesek vagyunk mindketten. Én most 120 ezer forintot viszek haza + juttatások. Kiderítettem a srác volt barátnőjétől (vele is együtt volt 3 évig, de az én barátnőmért dobta) hogy 400e forintot visz haza (nettó). Valami biztonságtechnikai nemtudommi egy nagy banknál, olyan középvezető féle.


Engem is és a másik csajt is sokként ért a dolog. Egy helyen dolgoztak, de nem is sejtettük hogy ez lesz a dologból.


A barátnőm ugye azért (is) lett vele, mert hogy gazdag, anyagi biztonsága van. A srác is játsza a nagymenőt amúgy, mindenki úgy néz rá mint a "gazdag fiúra". Szüleinek nincs egy vasa sem, falusi parasztházban élnek (ezt is a csajtól tudom), máshonnan nincs pénze, kétes ügyekben nem vesz részt. Így csak a fizetéséből rázhatja a rongyot.


Mit gondoltok, tényleg olyan hatalmas nagy pénz az a 400e forint, amiért fel kell dobni egy kapcsolatot? Én nem gondolom, hogy ettől milliomosnak kéne kezelni ezt a kis nagyképű gyereket. Ha keresne 2 milliót, akkor azt mondom, oké. De hogy most azt mondja mindenki hogy én el lettem hagyva egy "gazdag milliomosért" az szerintem túlzás. Amúgy 150e a srác albérlete+rezsi (luxus látszatának van berendezve, a volt barátnőjével csinálta együtt), céges autója (Audi A4) van. Nem értem amúgy hogy ekkora fizetésnél miért van autója, nálunk csak a felsővezetőknek van, akik millió felett visznek haza. De mindegy is, nem irigylem.



2014. jan. 8. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Anyagi biztonság egy lófa.zt, a nő egy anyagias l*tyó aki szeret kényelmesen élni és inkább örülj, megszabadultál tőle.

De igen, nettó 400 (és a plusz juttatások) igenis magas fizetésnek számít főleg ilyen fiatalon.

2014. jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Havi 400-ból, ha csak 200-at tesz félre havonta, akkor azért egy év alatt már lesz 2,4 millió, több év alatt meg tényleg több milliója lesz. De gazdagnak nem mondanám, csak tehetős.

A csaj meg egy szánalom, mit vár, az nem az ő pénze, a srác dönt róla, mire költi, egyáltalán nem az jelent anyagi biztosnágot, amit más keres meg, hanem amit magunk keresünk, mert csak arról dönthetünk önállóan.

2014. jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek az első válaszolóval. Tényleg magasnak számít az a fizetés, (persze vannak, akik sokkal többet keresnek) amit láthatóan nem nagyon tud beosztani, mert csak a látszatra megy, de az exed maximum ezt érdemli meg. Örülj, hogy megszabadultál tőle, ha ilyen anyagias. A másik lánnyal nem akartok összejönni? :D
2014. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Azért keres ennyit, és van jó céges autója, mert ennyit ér a munkaerőpiacon, bankok nem arról híresek, hogy nagylelkűségből osztogatnák a pénzt. Nyilván ilyen pozíciót betöltő emberek jellemzően már kulturáltak.


Kulturált nők sokkal többre értékelnek egy ilyen férfit, mint egy havi 2 milliót összecsaló "vállalkozót", tudják hogy utóbbit előbb utóbb vagy a hatóságok lefülelik vagy a versenytársai, "jóakarói" feldobják.

2014. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Amit csinál a srác, az képmutatás.

A 400e nettó meg nem sok, de nem is kevés. Férjem szakmájában ez pl az átlag, de inkább többet keresnek és még arra sem mondanám, h gazdag. Aki rázza a rongyot, az meg képmutató.

2014. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Két lábamat összetenném 40 évesen, ha havi 400 nettót megkeresnék, és szolgálati kocsit is a s.ggem alá tennének. Most sincsenek anyagi problémáim, de akkor lényegében tehetnék félre, meg léphetnék valamit előre. Jelenleg egy nyereséges nagy multinál látszatra hű de rangos, amúgy méltatlan és frusztráló munkakörben keresek 190 nettót - és emiatt másod- meg harmadmelókat vállalok, albérletben lakok, kocsim nincs, gyerekem nincs. Viszont van egy szép feleségem, aki szerintem sosem hagyna el több fizetésért, mert látja, hogy küzdök, teszek, dolgozom.


A nőknek persze anyagi biztonság kell. Azt azonban enyhén szólva erős műsornak tartom, hogy valaki 22 évesen már annyira türelmetlen, és nem ad sanszot a párjának, hogy lesz jobb is anyagilag, hanem elmegy egy jobban keresővel. Persze azért biztos nem csak pénzes, hanem jóképű is, meg gondolom, kúrni is jó vele az exednek. Sajna minden összejött. Lépj tovább, meglesz a párod!

2014. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Hazai viszonylatban soknak számít. De a lány se érhet túl sokat, ha ezzel meg lehet venni... Összeillenek.
2014. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
81%

mivel mo-n sokan élnek minimálbérből sokan meg lényegesebben többől, így nehéz tényleges és reális átlagot vonni. Mondjuk, h 100-130e között mozog egy "normális" átlagfizetés. Ahhoz képest a 400 azért meglehetősen sok, de milliomosnak nem mondanám azért.

Banknál (4 évig dolgoztam ott) az előrejutáshoz jó időben kell lenni jó helyen, bár azért a tudás sem elhanyagolható.


A srác csak hadd villogjon, majd letöri az élet a szarvát ha rászolgál, a barátnődtől pedig örülj h megszabadultál.

Aki nem pénz alapján méri a szerelmet, annak hidd el, 1 misi sem lenne ok dobni egy kapcsolatot.

Azért ez vicces, h bankoknál meg ilyen nagyobb multiknál milyen kavarások mennek bizonyos körökben/szinteken.

Én is láttam cifrákat.

2014. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

Édes istenem még 200-at sem keresek nemhogy 4-et.

Az 1-est támogatom!

2014. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tehetős inkább.

De érthető,ilyenkor mi játszódik le egy nőben:

-Tehetős,szép kecó,Audi,jóképű a srác,jól öltözött

Egyből kapcsol a luka,hogy neki ő kell mert minden klappol erre sajnos annyit tudok mondani,hogy ráb_sztál sajnos :(

Tutira felpróbálta a srácot és jól alávert,ekkor azonnal ,,rájött",hogy na most arany élete lesz jó kéró,a pasi gazdag,jóképű,meg is tud csinálni rendesen,ennyi egy nőnek nem kell több.

Nem érdekli a pénz miből van csak legyen a részletekkel nem foglalkozik csak a lényeggel,van,hogy miből az nem számít.

De a srác még ügyes is mert melóval keres ennyit és semmi simlisség nincsen,=>intelligens gyerek nagyon,mert nyilván komoly háttértudása van.Én is ennyit keresek de nekem nincs céges verdám,nálunk a menedzserek kapnak egy Fordot csak ő meg Audit,valamit tud a kölyök,nagyon komoly.A nők erre meg buknak azonnal benedvesednek.

Nekik ennyi kell.Mindig a legjobb hím kell,ne törődj vele.


Inkább legyen motiváció,hogy te is ennyit keres,tanulj ki szakmát és ha itthon nem akkor külföld te még többet tudsz majd keresni.Ne csüggedj a nők ilyenek és kész.

Főleg ha hipercsinos a csaj gondolom az volt,akkor meg pláne.

2014. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!