Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 400e forintos fizetéssel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

400e forintos fizetéssel egy srác annyira gazdagnak számít?

Figyelt kérdés

Barátnőm elhagyott múlthéten egy "milliomosnak" titulált srácért, mert hogy "én csóró vagyok és soha nem fogunk egyről a kettőre jutni". 2 évig voltunk együtt, 22 évesek vagyunk mindketten. Én most 120 ezer forintot viszek haza + juttatások. Kiderítettem a srác volt barátnőjétől (vele is együtt volt 3 évig, de az én barátnőmért dobta) hogy 400e forintot visz haza (nettó). Valami biztonságtechnikai nemtudommi egy nagy banknál, olyan középvezető féle.


Engem is és a másik csajt is sokként ért a dolog. Egy helyen dolgoztak, de nem is sejtettük hogy ez lesz a dologból.


A barátnőm ugye azért (is) lett vele, mert hogy gazdag, anyagi biztonsága van. A srác is játsza a nagymenőt amúgy, mindenki úgy néz rá mint a "gazdag fiúra". Szüleinek nincs egy vasa sem, falusi parasztházban élnek (ezt is a csajtól tudom), máshonnan nincs pénze, kétes ügyekben nem vesz részt. Így csak a fizetéséből rázhatja a rongyot.


Mit gondoltok, tényleg olyan hatalmas nagy pénz az a 400e forint, amiért fel kell dobni egy kapcsolatot? Én nem gondolom, hogy ettől milliomosnak kéne kezelni ezt a kis nagyképű gyereket. Ha keresne 2 milliót, akkor azt mondom, oké. De hogy most azt mondja mindenki hogy én el lettem hagyva egy "gazdag milliomosért" az szerintem túlzás. Amúgy 150e a srác albérlete+rezsi (luxus látszatának van berendezve, a volt barátnőjével csinálta együtt), céges autója (Audi A4) van. Nem értem amúgy hogy ekkora fizetésnél miért van autója, nálunk csak a felsővezetőknek van, akik millió felett visznek haza. De mindegy is, nem irigylem.



2014. jan. 8. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos ezért nem lehet rendes nőt találni!
2014. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Forintban (számok alapján) nyilván lehet milliomos, de az nem számít nagyon nagy fizetésnek. A gazdag szerintem a nettó 1 millió forintos fizetés felett kezdődik.
2014. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nettó 400k -val már lehet "villogni", de akinek pénz kell hogy nőt szerezzen, az az ember halott. De ne a kereset alapján ítéljetek, számoljunk, ha nincs 13. 14. havi akkor keres évi majdnem 5 milliót. Ha az első, és második évben évben meghúzza magát. Akkor 6 milliót félre tudd tenni tisztán. De én nem ezt csinálnám, hanem befektetném. A befektetéstől sokan félnek, mert elveszíthetik a nehezen szerzett pénzt, de van mindenhol kiskapu, és van mindenhol helyes út.


Csak egy példa: 3 milliót a biztosítóhoz lekötni, 15%-os kamat. Az állam nem nyúlhatja le. Ritka eset, de sosem árt az óvatosság: figyelni a tőzsde/részvénypiacon, a biztosító értékét, ha esetleg a csőd felé mutat nagyon a diagram, akkor kivenni a pénzt, és visszakapod, amit beraktál.


Az ilyen nő meg jobb hogy elhagyott. Ilyenkor gondol bele az ember, hogy milyen durva hogykét évig vele vagy és ennyit ért neki az egész.

2015. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!