Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet felejteni úgy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni úgy valakit, ha közben biztos vagyok benne, hogy szeret még? Én szakítottam.

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi? Miért szakítottál? Te is szereted?
2014. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Okkal szakítottál gondolom, úgyhogy előbb-utóbb menni fog. De sajnálatból ne kezdd vele újra, csak rontanál a helyzeten.
2014. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen volt a kapcsolatotok,mennyire volt intenzív,és mi volt a szakító ok.Te szereted?
2014. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van az úgy, hogy ha valaki megtalálja az Igazit, megijed kiszolgáltatottságtól, és ezer indokot keres hogy miért nem jó, miért nem lesz jó. Keres egy olyat, akitől kevésbé függ. És szakít az Igazival. Azt mondta ha kell, bármeddig vár.
2014. jan. 8. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:

És még csodálkoztok lányok, hogy szapulnak itt GYK-n a fiúk?

Ekkora Istenbarma NEM LEHETSZ, DE MÉGIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!