Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mond ilyeneket rólam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyeneket rólam az exem? Ő ezt tényleg elhiszi?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakítottunk, máig téma vagyok néhanapján egy facebookos ismerősénél (aki nekem visszamondja).

Múltkor odavolt, hogy én mekkora szemét vagyok, szakítás után már volt barátom, mégis könyörögtem neki, hogy fogadjon vissza (még mindig nincs senkim, nemhogy akkor), szégyelli, hogy ilyen barátnője volt, és még sorolhatnám.

Én meg elejtettem neki múltkor egy olyan mondatot, hogy jó lenne egy egyéjszakás kaland... Erre kiakadt teljesen, hogy én milyen vagyok, meg hogy alacsony az önbizalmam és csak ezért kell ez, stb.

Teljesen idióta, és szerintem ezeket ő el is hiszi, hogy tényleg így van! Nagyon idegesít...


2014. jan. 8. 16:55
 1/8 A kérdező kommentje:
De vagy fél órán keresztül fejtegette nekem ezt az önbizalomhiányos dolgot úgy, mintha valami pszichológus lenne :D (Amúgy nagyon buta szegény, de próbálja okosnak beállítani magát)
2014. jan. 8. 16:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább neki vannak komplexusai, nem tudja normálisan kezelni a szakításotokat. Én a helyedben nem foglalkoznék vele, bármit mondd is másoknak.
2014. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én már magasról teszek rá a szakítás óta, erre ő még mindig velem foglalkozik... Csak legalább ne így állítana be mások előtt, mert ez nekem ciki.


Egyszer rám írt egy haverja, hogy leszállhatnék már róla, én nem kellek exemnek, stb. Csak néztem, hogy mi van??

2014. jan. 8. 17:06
 4/8 anonim ***** válasza:
óvoda
2014. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bosszúból.

De részben a te hibád is, ha ilyen, miért tartod vele a kapcsolatot? Pláne miért teszel neki olyan kijelentéseket, hogy jó lenne egy egyéjszakás? Neki mi köze mindehhez és neked miért annyira fontos ilyesmikkel szórakoztatnod?

2014. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kb havi egyszer beszélünk, hogy szia mizu, semmi, veled, semmi.

Azt amúgy nem is komolyan írtam neki, tudja, hogy sose feküdnék le bárkivel.

2014. jan. 8. 17:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy nem komolyan írtad, de szerintem ha így viselkedik, teljesen fölösleges még a havi szintű kapcsolattartás is. Most miért? Hogy havonta egyszer megkérdezzétek egymástól, hogy "hogy vagy"? Aztán meg mindenfélét híresztel rólad? Miért kell ez neked? Ennyire kötődsz még hozzá?

Azt ne mondd, hogy esetleg azért, mert barátok maradtatok, mert egy barát nem így viselkedik.

Én a helyedben ezek után szépen megmondanám neki, hogy ne haragudj, én ezt nem tűröm el, nincs semmi közünk már egymáshoz, nem kell nekünk beszélgetni többet. Aztán szépen letörölném és letiltanám mindenhonnan.

2014. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem érdekel, hogy lusta vagyok törölni meg tiltani:D
2014. jan. 8. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!